Skocz do zawartości
◭ Darmowy VIP za rejestrację na forum! ◮ ×
Zauważyłeś błąd w szablonie? Zgłoś go! ×
Plebiscyt Październik ×
Witaj na forum drogi nieznajomy! Zapraszamy Ciebie serdecznie do logowania lub rejestracji

Zaloguj sięLub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Ogłoszenia

 • Darmowy VIP! | Odbierz darmowego VIPA za założenie konta na naszym forum na wybranym przez siebie serwerze!
  Zobacz temat
 • Głosuj z nami! | Zagłosuj razem z nami na serwery i odbierz swoją nagrodę!
  Zobacz temat
 • Własna ranga! | Znudził ci się szary kolor? To nie problem kup swoją rangę!
  Zobacz temat
 • Akcja reklamy! | Zobacz naszą akcje promocyjną!
  Zobacz temat
 • Discord! | Wbijaj na naszego forumowego discorda!
  Zobacz serwer!

Partnerzy / Sponsorzy
Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2021.09.24 uwzględniając wszystkie działy

 1. Ja chce vipa na wszystkich serwerach
  3 punkty
 2. AKTUALIZACJA FORUM VER 1.8 @ Użytkownik [UPDATE] Wgrano dużo nowych emoji. [UPDATE] Zmieniono układ w panelu bocznym teraz blok od redakcji pokazuje ostatnie odpowiedzi a blok nowych tematów pokazuje również tematy z redakcji. [UPDATE] Drobne poprawki w szablonie.
  3 punkty
 3. Cześć @ Użytkownik! SPAMER CHATBOXA Udzielając się na chatboxie tworzymy wspaniałą społeczność CS-Zone. Cześć z was dała się poznać dzięki chatboxowi a część pisząc tematy czy przesiadując na forum. Z tego powodu organizujemy na czatboxie konkurs SPAMER CHATBOXA. Spamujcie na każdy temat jaki przyjdzie wam do głowy i wygrywajcie nagrody! ZASADY KONKRSU Możecie pisać wiadomości, wysyłać memy, emotki, linki do YT lub co kolwiek przyjdzie wam do głowy nie naruszająć przy tym Regulaminu chatboxa. Kilka najważniejszych reguł z regulamin to: Nie piszemy więcej jak 3 wiadomości pod rząd, Nie obrażamy innych uczestników czatu, Nie wysyłamy treści pornograficznych ani innych uznawanych za obraźliwe. Jeżeli ktoś uzbiera 2 ostrzeżenia za złamanie regulaminu chatboxa w trakcie trwania konkursu zostanie wykluczony z udziału. NAGRODY Miejsce: 1 Unikatowa Ranga + Unikatowy Medal + VIP na okres 180 dni na wszystkich serwerach --------------------------------- Miejsce: 2 Uniatowa Ranga + Unikatowy Medal + VIP na okres 120 dni na wszystkich serwerach --------------------------------- Miejsce: 3 Unikatowa Ranga + Unikatowy Medal + VIP na okres 90 dni na wybranym serwerze --------------------------------- Miejsce: 4 VIP na okres 31 dni na wybranym serwerze --------------------------------- Miejsce: 5 VIP na okres 31 dni na wybranym serwerze CZAS TRWANIA Konkurs twa od 12.10.2021 do 4.12.2021! Dnia 4 grudnia zostaną opublikowany wyniki i rozdane nagrody !
  2 punkty
 4. 2 punkty
 5. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziewczyny Wiki
  2 punkty
 6. 2 punkty
 7. 2 punkty
 8. 1 punkt
 9. Reko chłopak 11/10 przystojniacha, pozdrawiam <3!!
  1 punkt
 10. 1 punkt
 11. piękny Pan na zdjęciu u góry
  1 punkt
 12. 1 punkt
 13. Czy to ten dobry gracz ligi legend?
  1 punkt
 14. 1 punkt
 15. AKTUALIZACJA FORUM VER 1.7 @ Użytkownik [UPDATE] Zaktualizowano wygląd rang oraz ich permisje. [UPDATE] Zmieniono czionkę na całym forum. [UPDATE] Usunięto niektóre bloki w panleu bocznym. [UPDATE] Zmieniono wygląd Profilu. [UPDATE] Usunięto Mirage #2 z forum. [UPDATE] Wyczyszczono wszystkie wpisy na chatboxie w celu rozpoczęcia Eventu. [UPDATE] Poprawiono i przeniosiono niektóre działy i fora. [UPDATE] Poprawiono zabezpieczenia przed ddosami. [UPDATE] Drobne poprawki kosmetyczne w szablonie.
  1 punkt
 16. 1 punkt
 17. Najlepszego dziadu!
  1 punkt
 18. Najlepszego !
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...