Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

[Odrzucone] Podanie o Stanowisko Administratora 1vs1 [ 1 ]

Udostępnij

Matcik

Rekomendowane odpowiedzi

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━  ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

» Podanie na Administratora:

Nick z serwera › Matcik ツ

Imię › Mateusz

Wiek › W pełni ukończone 15 lat.

Steam ID › STEAM_1:1:197760581

Czas spędzony na serwerze (GT) › Bardzo dużo przegrałem na tym serwerze! :D https://www.gametracker.com/player/Matcik ツ/145.239.26.143:27030/

Doświadczenie › Jestem bardzo doświadczonym i umiejętnym Administratorem CSGO. Odróżnienie czitera od gracza to dla pestka. Nie cackam się  z tymi co łamią regulamin ^^. 

Znajomość komend Administratora› Oceniam swoje umiejętności na ( 7 / 10 ).

Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie › Witam, nazywam się Mateusz. Chcę znowu pełnić stanowisko admina i powrócić! ^^ Myślę, że znowu będę je dobrze pełnić. Jak widać nie odzywam się na innych odzywki/pyskowanie i nie ma żadnych kłótni itp.. Poprawiłem zachowanie jestem aktywny na wielu serwerach na sieci nei tylko 1 vs 1 :), pomagam, sprawdzam, kontroluje serwer i atmosferke utrzytmuje! ;D Od rezygnacji jużminął tydzień, więc chyba og! ;D

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? › Z 4h.

Posiadasz mikrofon?: [ TAK  NIE ] › Posiadam bardzo sprawny i dobry mikrofon. Na pewno wystarczy na użytkowanie w stanowisku Admina.

Kontakt › Można ze mną się skontaktować przez wiele komunikatorów. Wymienie pare z nich: Steam: https://steamcommunity.com/id/matcikpolska/ + Teamspeak3. Posiadam też takie możliwości, jak: Discord, Skype, Facebook,j Messenger i nie tylko.

Konto Prime?: [ TAK  NIE ] › Tak posiadam oficjalne konto z Prime.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━  ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop

+/- wiek

+doświadczenie, sm

+gt

W dniu 23.11.2020 o 12:56, Matcik napisał:

. Jak widać nie odzywam się na innych odzywki/pyskowanie i nie ma żadnych kłótni itp.

-tutaj się nie zgodzę i traktuję to jako zwykłe kłamstwo w podaniu 

+prime, mikrofon

-aktywność na serwerze w ostatnim tygodniu wynosi 40 minut

jestem za okresem próbnym

• Like 2

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...