Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

[Przyjęte] Mikinov na admina

Udostępnij

Mikinov

Rekomendowane odpowiedzi

• Urlop

Nick z serwera: Mikinov
Imię: Mikołaj
Steam ID: STEAM_0:0:560986365
Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/Mikinov/145.239.26.143:27030/
Doświadczenie: Byłem już adminem na dwóch serwerach społeczności (arenki i awp)
Znajomość komend admina : 4/10
Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:  Cześć jestem Mikołaj, znany bardziej jako Mikinov. Część osób pewnie mnie kojarzy, byłem adminem na arenkach (do czasu swojej degradacji). Uczę się w 1 klasie licealnej na profilu biol-chem. Interesuję się medycyną, a w wolnym czasie gram w kosza w drużynie szkolnej i strzelam na arenkach. Jestem osobą kontaktową, pełną pomysłów oraz entuzjazmu do poznawania nowych osób. Wydaje mi się, że przyda się pomoc na arenkach, mam już trochę doświadczenia w byciu adminem. Zadbam o trzymanie go na poziomie jeśli chodzi o kulturę osobistą zarówno moją, jak i innych osób przebywających na nim. Jestem w stanie podczas obecnych lekcji on-line często wbić i pomóc, gdy jest taka potrzeba.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?:1-3h, oczywiście zdarzają się wyjątkowe dni, gdy jestem na serwerze znacznie częściej.
Posiadasz mikrofon?: TAK
Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję
Kontakt:Steam, discord, messenger, instagram, wiadomość prywatna na forum. Wydaje mi się że jakoś damy radę :)
Konto Prime?: TAK 

Składka?:NIE

Edytowane przez Mikinov
literówka
  • Like 1

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Niedawno dostałeś degradację z admina tutaj a już piszesz kolejne podanie . Popracowałbyś nad forum na którym nie widać cię praktycznie wcale . Czasami popiszesz coś na czatboxie , ale to nie jest wystarczająco dużo . Przynajmniej głosować na serwery powinieneś i to też chyba nigdy się nie wydarzyło . Gdyby nie to , że zaniedbywałeś swoje obowiązki dalej byś był adminem . Nie ma co się zastanawiać , od razu bym odrzucił ...

• Like 1

Animated GIF

Odnośnik do odpowiedzi

na nie po pierwsze na arenach dostałeś degrada 6 dni temu i chcesz znów być adminem

-sm

-składka

-czas na serwerze jaki chcesz poświęcić 

+prime

+czas który zrobiłeś na serwerze z tego co widze 4000minut

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop
3 godziny temu, DarkSide napisał:

-sm

wydaje mi się, że: 4/10 Umiem posługiwać się większością komend smod wykraczającymi poza sm_admin oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera.

powinno zdecydowanie wystarczyć tylko na bycie adminem, mogę się mylić

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

3.13  Wypowiadanie się we własnym podaniu jest zabronione. Podanie od razu zostaje wtedy odrzucone.

więc nie bedziesz  adminem

Edytowane przez DarkSide
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Opiekun Serwera

Wiec tak wypowiem się krótko i na temat i nie będę owijał w bawełnę . Chętnie bym cie przyjął z powrotem na te stanowisko bo fajnie mieć więcej Adminów lecz sprawdziłem za co punkty karne dostawałeś w przyszłości i to jest tak :

1.Brak przegranych godzin na serwerze ( 4 tygodnie pod rząd bez wyrabiania wyliczonych godzin ).

2.Nierozpisanie demka.

3. Słaba  aktywność na serwerze

Przez co degradacje dostałeś 3 punkty karne

Dlatego sam teraz sprawdziłem twoje GT i nie przemawia do mnie jakoś żebyś siedział od 1h do 3 h bo przez ostatni tydzień siedziałeś raz na serwerze 69 minut reszta jest poniżej . Nie mniej mi tego za złe ale jak poprawisz aktywność do tych 1h-3h na serwerze  i aktywność troszku na forum to bardzo chętnie pogadamy.

Jestem tymczasowo na NIE

• Like 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

To, że kiedyś zawinił i popełnił błędy nie oznacza, że dalej tak będzie. Każdy zasługuje na drugą szansę, dlatego ode mnie tak.

+Chęci

+Podanie

+Doświadczenie

+/- Sm które jest do wyuczenia w kilka minut

• Kocham to! 1

monkey.gif.c8aaa053e8489eb90d794b1ffb937c7e.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...