Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

Moderator - Marves

Marves
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: 

- Minimum 16 lat +
- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc). +
- Wykazywanie się dużą aktywnością na forum. +
- Znajomość regulaminu forum na bardzo dobrym poziomie. +
- Wysoka kultura osobista. +
- Znajomość ortografii i interpunkcji. +
- Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. +
- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. +
- Nazwa tematu [Moderator] - Nick +

Wzór: 

Imię: Kamil
Opisz swoją osobę: Jak wyżej napisałem mam na imię Kamil, mieszkam na mazurach i mam 16 lat, a za miesiąc 17. Moje zainteresowania to grafika, sport i gry. W wolnych chwilach pogrywam w GTA 5 i Forze 4. Na co dzień uczę się w technikum na profilu technik reklamy. Mój wolny czas wykorzystuję głównie na spotkaniach ze znajomymi i komputerze. Jaki jestem? Raczej większość osób z tej sieci mnie zna i wie, że nie jestem osobą konfliktową. Z charakteru jestem człowiekiem zdyscyplinowanym, obowiązki stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Chętnie nawiązuje nowe kontakty z ludźmi. Jeśli chodzi o krytykę to uważnie ją wysłuchuję i wyciągam odpowiednie dla mnie wnioski. Co jeszcze mogę powiedzieć, jestem osobą spokojną, cichą i bardzo skryta w sobie. 
Co cię skłoniło do napisania podania?: Najbardziej co skłoniło mnie do napisania podania to chęć powrotu do starej ekipy, którą tworzyliśmy parę miesięcy temu. Po za tym czas jakim teraz dysponuje, pozwala mi się odstresować, np. robiąc coś przy forum. 
Dlaczego ty?: Z mojej perspektywy, jestem dobrym kandydatem na tą funkcję, ponieważ jestem osobą skrupulatną i wywiązuje się z roli którą mi powierzono, czas który spędzam na forum moim zdaniem jest w "normie", praktycznie ciągle jestem aktywny i przeglądam sobie działy. Drugim aspektem będzie to, że lubię kontakt z ludźmi, a na tym stanowisku to nieuniknione, jestem osobą bardzo otwartą i można ze mną porozmawiać na każdy temat, z żadną osobą nie mam konfliktu, a jeśli kiedyś miałem, zażegnałem go w ten sam dzień wszystko sobie wyjaśniając z potentenem. Na koniec minimalistyczna odpowiedź na pytanie, po prostu chyba brakuje rąk do pracy, a ja z miłą chęcią mogę pomóc.
Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Rola moderatora to głównie pilnowanie porządku oraz moderowanie forum. Chciałbym pilnować przede wszystkim kultury na forum, aby każdy miał szacunek do drugiej osoby. 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na forum poświęcam parę godzin dziennie.
Czy miałeś styczność z IPS?: Miałem styczność z silnikiem IPS.
Kontakt: Steam, PW, FB

• Kocham to! 1

na TAK

+widać że sie udzielasz

+aktywność

+checi 

• Like 2

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Na tak

+ doświadczenie

+ wiek

+ chęci 

• Kocham to! 1

giphy.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...