Skocz do zawartości

Dajcie unbana

Magiczny04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ˣ ᴍᴀɢɪᴄᴢɴʏ ˣ

Nick admina banującego: iTomeczeQ

Data/Mapa: Mirage

SteamID:STEAM_0:0:11101

Serwer na którym zostałeś zbanowany :   CS-ZONE.PL [ONLY MIRAGE] 145.239.19.183:28015

Opis sytuacji: Ktoś powiedział że rozmawiamy przez discorda gdy tak nie było.

Długość bana :    perm

Ogolnie nie chce sie wpieprzac w cala sytuacje  i wiem ze niby post zbedny ale mysle ze warto to wziasc pod uwage, bylem przy tym i @ Bieluwraz z @ iTomeczeQrazem zgodzili sie na tego bana bo chlopaki gadaja podobno przez ts i jak dla mnie zostal zlekcewarzony Taryifaktor banow. Spytalem Biela dlaczego magiczny dostal bana za wh on mowi ze podawali info na co bielu wyskoczyl mi z podpunktem ze podawanie info na tsie jest zabronione i traktowane jako wspomagacz lecz na taryfikatorze banow stoi cytuje podpunkt numer 6 ¨Podpowiadanie sobie na komunikatorach zewnętrznych – Ban 24h > Ban 7 dni¨

Powoli robi sie kabaret na tym mirku i jezeli admini popelnili blad to przydal by sie warn a jezeli jest to blad regulaminu to najlepiej by bylo aby jeden z opiekunow rozpisal lepiej regulamin bo jest dosc slaby i mozna by go owiele lepiej rozpisac.

Edytowane przez Furia

DUDfsYw.gif.b18523da84bdea1ccf83a4111603a773.gif

3. Podpowiadanie przez komunikatory typu skype, ts3, voip itd. w czasie gry jest zabronione i traktowane jako używanie wspomagaczy.

Wczoraj przyznaliscie się do rozmowy na discordzie , więc proszę nie kłamać . Nie raz peekowales nie mając zadnego pojęcia o przeciwniku ( kolegach ) . Zaraz znaję demko które pozostawia bez zadych wątpliwości . Do tego koledzy tak samo dostali bana , a pierwszy powinien się zakończyć według regulmainu permem . Jeśli @ JAMIsobie życzy to rozpiszę demko , tylko nie widzę sensu z jasnych przyczyn ...

http://791340.node31.pukawka.pl/dem-de_mirage-1609706501-1609708665.zip

godzina 22 poszly wczoraj bany

@edit demka aktualnie brak trzeba poczekac ok30 minut

Edytowane przez iTomeczeQ

Animated GIF

Teraz, Furia napisał:

Ogolnie nie chce sie wpieprzac w cala sytuacje  i wiem ze niby post zbedny ale mysle ze warto to wziasc pod uwage, bylem przy tym i @ Bieluwraz z @ iTomeczeQrazem zgodzili sie na tego bana bo chlopaki gadaja podobno przez ts i jak dla mnie zostal zlekcewarzony Taryifaktor banow. Spytalem Biela dlaczego magiczny dostal bana za wh on mowi ze podawali info na co bielu wyskoczyl mi z podpunktem ze podawanie info na tsie jest zabronione i traktowane jako wspomagacz lecz na taryfikatorze banow stoi cytuje podpunkt numer 6 ¨Podpowiadanie sobie na komunikatorach zewnętrznych – Ban 24h > Ban 7 dni¨

Powoli robi sie kabaret na tym mirku i jezeli admini popelnili blad to przydal by sie warn a jezeli jest to blad regulaminu to najlepiej by bylo aby jeden z opiekunow rozpisal lepiej regulamin bo jest dosc slaby i mozna by go owiele lepiej rozpisac.

Ogólnie to chyba nic nowego.. administracja wyciaga powody z kapelusza, taryfikator maja w dupie. Niestety niektóre pachołki nie nadają sie na bycie administratorem. Pragnę jeszcze dodać, ze nie macie jakichkolwiek dowodów, ze nie poprawili sie oraz, ze rozmawiali na ts/dc. 

Mysle, ze ktoś powinien się zająć tym serwerem bo robi sie burdel. 

Teraz, iTomeczeQ napisał:

3. Podpowiadanie przez komunikatory typu skype, ts3, voip itd. w czasie gry jest zabronione i traktowane jako używanie wspomagaczy.

Wczoraj przyznaliscie się do rozmowy na discordzie , więc proszę nie kłamać . Nie raz peekowales nie mając zadnego pojęcia o przeciwniku ( kolegach ) . Zaraz znaję demko które pozostawia bez zadych wątpliwości . Do tego koledzy tak samo dostali bana , a pierwszy powinien się zakończyć według regulmainu permem . Jeśli @ JAMIsobie życzy to rozpiszę demko , tylko nie widzę sensu z jasnych przyczyn ...

http://791340.node31.pukawka.pl/dem-de_mirage-1609706501-1609708665.zip

godzina 22 poszly wczoraj bany

@edit demka aktualnie brak trzeba poczekac ok30 minut

Sklej to demko malolat i podeslij bo widze, ze pojecia nie masz. pozdrówki :))) 

Teraz, m3rczi napisał:

Ogólnie to chyba nic nowego.. administracja wyciaga powody z kapelusza, taryfikator maja w dupie. Niestety niektóre pachołki nie nadają sie na bycie administratorem. Pragnę jeszcze dodać, ze nie macie jakichkolwiek dowodów, ze nie poprawili sie oraz, ze rozmawiali na ts/dc. 

Mysle, ze ktoś powinien się zająć tym serwerem bo robi sie burdel. 

Zgodzę się wczoraj używałem discorda i rozmawiałem z kolegami lecz infa sobie nie podawaliśmy. Dzisiaj wiedziałem że już nie mogę ich używać i tego nie robiłem a dostałem za to bana.

@ m3rczinie spamuj, twoje wypowiedzi o tym, żeby ktoś się ogarnał nic nie wnoszą :) wystarczy poczekać a jak nie masz cierpliwości to proponuję ochłonąć, bo na forum także możesz dostać banika ;)

• Lubię to! 1

monkey.gif.c8aaa053e8489eb90d794b1ffb937c7e.gif

Zgodzę się wczoraj używałem discorda i rozmawiałem z kolegami lecz infa sobie nie podawaliśmy. Dzisiaj wiedziałem że już nie mogę ich używać i tego nie robiłem a dostałem za to bana.

Dostaliśmy wczoraj bana o 22 przez to że gadaliśmy   na discordzie, i musieliśmy czekać. Dlatego dziś nic nie mówiliśmy żeby nie dostać poraz kolejny.

Edytowane przez YakoTako
bo tak

3;15 peek na 2 typa bez wiedzy o nim

6;50 leci na kosie przez pol palacow po czym zatrzymuje sie i sprawdza rampe

12;20 wjazd na pelnej bez sprawdzania mida 

22;10 nagly obrot i zabicie typa z plecow

22;28 peek z patrzeniem przez sciane

25;03 patrzenie sie przez sciane

26;15 lecisz na kosie przez undera po czym prefire w typa

Jedyne akcje które wydawaly się podejrzane

@edit link do dema http://791340.node31.pukawka.pl/dem-de_mirage-1609776061-1609778214.zip

Edytowane przez iTomeczeQ

Animated GIF

UB.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Lubię to! 2

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...