Skocz do zawartości

Majkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Majkel Cs-Zone.pl

Nick admina banującego: yuuri

Data/Mapa: 01-22-21 22:35 mirage

SteamID: STEAM_1:1:554908940

Serwer na którym zostałeś zbanowany : OM

Opis sytuacji: nie wiem, wrocilem sobie po roku przerwy od csa, gram na nowym koncie, wsumie nie takie nowe bo 200h okolo ma i tylko na serwerach na nim gram no i sobie zabijam i ban XD. pare lat ma sie przegranych w te gre, faceit esea i te sprawy a tu takie jajca

Długość bana :       perm                

1.Wynik 4:2 dla ct czas 1.26 strzelasz się z typem na schodach jesteś wcelowany w niego pod schodami jak widzisz że krąży wokół nich po czym jak odchodzi wcelowujesz się w typa z sidu sekunde później podchodzi do schodów z powrotem a ty się wcelowujesz w schody

2.Wynik 7:7 czas 1.34 strzelasz do typa na fireboxach dajesz fullauto przez ścianę nie widać go po czym jak przebiega na ct odpuszczasz fullauto i dajesz tapa prosto w niego

3.Wynik 8:10 dla ct czas 1.14 strzelasz się z typem na fireboxach po czym po czym wychylasz na schody plecami do tego typa jakbyś widział że stoi za fireboxami schowany i mnie ma czasu na wychylenie

4.Wynik 9:10 dal ct czas 1.17 wychylasz na mida instant wcelowany w typa z connectora przez ścianę dajesz mu tapa

5.Ta sama runda co u góry czas 0.38 stoisz w jungli patrząc co sekundę na kuchnie wychylasz idealnie na mnie gdy ja wychodzę gdy ja sie chowam ty wychodzisz jak ja wychodze ty sie chowasz

Według mnie to wystarczy jednak jak na ciebie się grało wyglądało to bardziej obvious jednak dalej utrzymuje się zdania że miałes wh, wspomagaczy celowania nie zauważyłem jednak w niektórych akcjach dałeś pestke w typa przez ścianę kub jakiegoś magicznego flickshota.

Podsumuwując miałeś słaby movement-Rzucałeś słabe granaty-słaby reflex lecz dawałes nie raz głowy z kosmosu oraz grałeś wiedząc bardzo dużo rzeczy i mało kto mógł zaskoczyć cie z pleców bo byłes wcelowany.  

• Haha! 1

1. wiedzialem o tym typie z "sidu" poniewaz byl na fireboxach i po licznych strzalach z jego teamem i sprawdzaniu tego fireboxa nie widzialem go tam to logiczne ze uciekl na jedynki dlatego tez i tak zaczalem sprawdzac zeby mnie nie podszedl. wychodzenie z pre na dana pozycje nie jest wcale takie trudne, bynajmniej nie dla mnie nawet po tej przerwie bo sie pamieta kazda miejscowke w ktora mam celowac jak sie wychodzi z rampy na serwerach. a o typie ze schodow rowniez przeciez wiedzialem bo sie z nimi strzelalem na poczatku jak tam we 2 byli wiec XD albo u gory albo na dole bedzie wiec staram sie sprawdzac te 2 pozycje albo jedno i od razu flickowac na druga, wiec taki troche pkt 1 bez argumentu, idziemy dalej

2. caly team sie strzelal z tym typem to ja tez zaczalem i staralem sie scanowac bo sie da, w tej grze da sie strzelac przez sciane, a tapa moze dalem dlatego ze juz ammo nie mialem XD i bylo widac ze ucieka wiec nawet gdybym chcial to bym nie mogl dac fullauto dalej bo ammo nie mialem wiec sie staralem dac tapa i moze by fartem siadlo, no ale nie wiem, lecimy dalej XD 

3. zadnego typa nie bylo na fireboxach tylko byl na ct, pozwolilem sobie wychylic poniewaz jest to serwer i ja co runde wypierdalam rampe jak gram na mirage a po drugie to teammate kryl mi te ct i sie strzelal wiec mialem asekuracje. a co do tego na schodach to bylo slychac ze tam jestescie wiec wychylilem i sprawdzilem jungle czy moze tam nie cofnal ale stal caly na schodach wiec co mialem go nie zabic? XD lecimy dalej

4. tego typa to widzialem ze przeskakiwal z connecta pod niego wiec wiedzialem ze to jest i staralem sie z pre wychylic zeby go zabic wiec tez taka kolejna fajna akcja XD

5. 2 razy sie strzelilismy i tylko, mialem zabezpieczenie ze nikt nie zajdzie mnie z shorta czy z czegos to po prostu wyszedlem i widzialem twoja bron wiec staralem sie jakos zajsc wiec kolejne XD

Jezeli dalem jakas magiczna pestke czy cos to dlaczego tutaj tych akcji nie mam XD jako osoba rozpisujaca demo dawaj najlepiej wszystko i jaknajbardziej opisane. sam bylem w ubt wiec wiem troche jak to dziala ale no mniejsza nie o tym tu teraz, ja nikogo nie bede uczyc.

Podsumowujac  twoje podsumowanie XD  jezeli slaby movement to robienie sw/bw bh wskakiwanie z okna na mida strefowanie i wszystko po roku przerwy i graniu od 2 niecalych dni to jest slaby no to nie wiem mistrzu. 3k h na surfach i hns to slaby movement to tez spoko, jak najbardziej cie rozumiem mistrzu we wszystkim XD

Slabe granaty rzucalem poniewaz nie mialem swojego configu wiec zadnych JT nie moglem robic ani celownikow pod to nie mialem a kiedys z tego korzystalem wiec rzucalem slabe, a co do fleszow to na serwerach rzuca sie wszystko na odpale zeby tylko chociaz troche oslepic i zabic kogos.

jezeli malo kto mogl mnie zaskoczyc i ciagle bylem w kogos wcelowany to znowu dlaczego tu nie ma rozpisanych tych akcji.

jak dla mnie tutaj nie ma zadnego argumentu ktory chociaz troche by pokazywal cos gdybym czekolowiek uzywal 

Edytowane przez Majkel

• Globalny Moderator

BRAKUB.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Wow! 1

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...