Skocz do zawartości

Szybki Szon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Szybki Szon

Nick admina banującego: Nie wyświetliło mi się kto mnie zbanował

Data/Mapa:25.01.21 16:20 mirage

SteamID:STEAM_0:0:539918190

Serwer na którym zostałeś zbanowany : only-mirage

Opis sytuacji:Grając na waszym serwerze adminstracja postanowaila mnie zbanowac za strzelanie w glowy przeciwnikow.Nie zostalem wczesniej sprawdzony lub upomniany,admin postanowil odrazu mnie zbanowac.Sądze,ze jest to karygodne zachowanie adminstracji w kierunku graczy.Pozdrawiam Szybki Szon.

Długość bana :     permanentny          

Dema nie rozpisze, nie mam warunków. Mogę napisać tyle, ze conamniej 3 osoby pisały bym go sprawdził (jak się sprawdza gracza to się nie upomina, jaki to ma sens? By gracz zdążył wyłączyć cheaty?). Sprawdziłem go, patrzyłem na niego z 10/15min. Miał pare podejrzanych akcji jak naprzykład perfekcyjne wychylenie na przeciwnika, którego nie miał prawa słyszeć. Gdy wszedłem na serwer od razu zostałem poproszony o sprawdzenie go. Wpierw obejrzałem chwile i wydawał się czysty (gracze powiedzieli, że wyłączył od razu jak wbiłem, że przed chwilą walił instant heady itd.). Potem za drugim razem zaczęły się dziwne akcje plus co raz bardziej gracze już narzekali, że admini nic nie robią. To tyle z mojej strony. Na serwerze w tym momencie był tez iTomeczeq.

UB.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Lubię to! 1

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...