Skocz do zawartości

iTomeczeQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ponowne rozpatrzenie!

Twój nick: iTomeczeQ
Nick osoby na którą składasz skargę: Matrix
Opis sytuacji: Matrix hamsko stworzyl nowe konto i dostawal info od kolegow z tsa po czym dostał na tym koncie bana za wh .Chwile po banie wszedl yurii na kanal bozydara i powiedzial ze go zbanowalem (bozydar jest jednym z swiadkow).
Data i czas zdarzenia: 22.01.21r  okolo 12:35
Dowód (ss/demko):http://791340.node31.pukawka.pl/dem-de_mirage-1611313627-1611315647.zip 

26:20 wcelowanie przez smoke po czym spray podkłożył się kolega mak$  

Proszę o obejrzenie szczególnie tej akcji 

26:33 maks mowi zeby go sprawdzić
27:20 kilka idealnych skanow
28:28 biegnie w smoke , normalny gracz zrotowałby dawno na a gdzie bylo duzo osob
29:12 typ wskakuje po cichu na podsadzke a nasz matrix niespodziewanie tam zagląda w timing
29:42 idealny skan

Podczas zdarzenia razem na ts3 siedzieli (świadkowie) yurii waxel major godzo i mak$ [chyba twistzzz i kaban] (mak$ i major podawali info)

Chamskie zachowanie nie godne opiekuna .

• Haha! 2

Animated GIF

Stworzyłem nowe konto bo chciałem Cię sprawdzić czy nadal banujesz nie winne osoby, jak się okazało ciągle to robisz. Tak samo nie rozumiem co masz na myśli pisząc "hamsko" stworzył nowe konto, jako opiekun mam taką możliwość i miałem też ku temu powód. Nigdy nie padało żadne info na ts jak graliśmy na serwerze może to potwierdzić kilka osób ( @ Twistzzz@ xKaBaN@ maksiuczy @ Major) poza tym to że zabiłem kilku typa przez smoke to chyba nic nie oznacza, akcje według Ciebie mogły wyglądać podejrzanie, ale jakbyś sprawdził demko ze swojego meczu gdzie dałeś jakąś super głowe czy zabiłeś kogoś przez smoke pewnie też ktoś by powiedział, że wygląda to jak wh czy aim. Piszesz też, że są świadkowie tacy jak yuuri, waxel czy gojo, oczywiste jest że potwierdzą twoje słowa bo to oni namówili Cię do napisania skargi, ja też mam kilku świadków, których już wymieniłem. Jeszcze masz czelność nazywać moje zachowanie "chamskim", po tym co odwalałeś za pierwszym razem to nie powinienem Cię przyjmować, ale dałem Ci szanse. Jak bym  chciał się Ciebie pozbyć to bym Cię po prostu nie przyjmował na to stanowisko. Szczerze to powiem Ci, że yuuri chciał najbardziej twojej degradacji za to, że rzekomo "się na niego rozjebałeś" do mnie pisząc o wykorzystywaniu bugu obok spawna tt. No ale wiadomo jak zdegradowałem goja, po czym on już nie chciał pełnić tej funkcji to postanowili pójść do Ciebie i postarać się o moją degradacje. Jeszcze mogę dodać, że prosili @ Majorżeby potwierdził ich zarzuty, ale jak było widać coś im nie wyszło, nie wiem jak teraz się zachowa, ale mam nadzieję że będzie mówić prawdę.

• Wow! 1
  • Kocham to! 2

Farmazon po raz drugi pobrałem sobie demko i nie ma mnie w tamtym momencie na serwerze także jak mogłem mu dać info xD

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

xDSDDD.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...