Skocz do zawartości

Mkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  MkM
Nick osoby na którą składasz skargę: @ Bozydar
Opis sytuacji:  Siedzimy na ts z @ Matrix @ Bałwanek @ Major @ UrbaXd69 @ xKaBaN Przyszedł Bożydar i chcieliśmy wytłumaczyć sytuację związaną z @ UHG GG, po czym groził nam wszystkim banem, twierdząc że jest nietykalny, zbanował mnie na 15 minut powód wszczynanie kłótni. Wiedział że UHG posiada range na ts która pozwala mu na dodawanie sobię wszystkich rang jakie tylko chce, nawet WŁAŚCICIELA+tego nie zgłosił, pare sekund przed moim banem groził że moja skarga zostanie odrazu usunięta.
SteamID oskarżonego: @ Bozydar
Data i czas zdarzenia: 19:39
Dowód (ss/demko): screeny

Bozy.PNG

143451928_848862949298534_6989806885029548912_n.png

• Haha! 1
  • Kocham to! 3

maksiu-1.gif

• Globalny Moderator

Nadałem mu anty poke'a ze względu na to, że ktoś go cały czas połkował i  z tego co pamiętam to był Major lub kolega Matrixa z dnia wczorajszego. Dostęp kanałowy nadał sobie sam bo takie miał permisje.

• Haha! 1

image.png

anty poke nie daje możliwości nadania sobie dostępu kanałowego tak mi się wydaje xD

• Haha! 1
  • Kocham to! 2

@ Bozydar "Jako że przejąłem opiekę nad tym to zrobimy to na moich zasadach. Każda osoba co będzie chciała taką range musi mi przestawić  2 konkretne powody w tym udowodnione. Tak by była podstawa dlaczego dana osoba posiada to... A z  2 strony polecam wam kanały "Czekam na " bo wysyłają powiadomienia." To napisał Haq, podważasz decyzję każdego, propozycji nie wysłuchujesz, tak samo jak i uwag co do twojego zachowania. NADAŁEŚ mu rangę i wiedziałeś że ma wszystkie możliwe permisje na ts. Pomimo tego nie usunąłeś mu żadnej rangi.

EDIT.  Po krytyce w twoją stronę dostaje odpowiedź "kim ty kurwa jesteś żeby mnie pouczać"

Edytowane przez Mkm
  • Haha! 1
  • Kocham to! 3

maksiu-1.gif

Po zapoznaniu się ze sytuacją nie jest do końca tak jak piszesz i co zrobił uhg to druga sprawa.. a wyzywanie się do niczego dobrego nie doprowadzi.. Z tego co widzę to ban na ts był słuszny. Powód skargi..? "groził nam wszystkim banem, twierdząc że jest nietykalny", "pare sekund przed moim banem groził że moja skarga zostanie odrazu usunięta." brzmi mało prawdopodobnie, nigdy wczesniej podobnych sytuacji nie było.. Wyzywaniem niczego nie naprawimy i zamiast się wyzywać można do tematu podejść normalnie i spokojnie jeżeli zależałoby wam na rozwiązaniu sytuacji. Konkretnego powodu do skargi tu nie widzę.. Jedynie przyczepianie się na siłę.. Jeśli mamy działać razem to trzeba trochę zrozumienia z obu stron.. Nie każdy jest robotem, żeby wszystko umieć, zrobić i wiedzieć..

• Haha! 2
  • Kocham to! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...