Skocz do zawartości

[Odrzucona] stara forma skinów

Sasuke-Uchiha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Sasuke-Uchiha

Czego dotyczy propozycja: Usunięcia skrzynek z których dropiom skiny i wprowadzenie starego wyboru skinów 

Edytowane przez Sasuke-Uchiha
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

0645629928af2616a5b777c1bc29b712.gif.38270507e34ab505a4b9bf7964a3addb.gif

Normalne skiny sa wszędzie i nie jest to juz żadna atrakcja na serwerze. Trzeba dać nowym pluginom odrobine czasu, żeby się przyjeły. Jestem pewny, że będzie przy tym więcej graczy i na pewno wzrośnie liczba stałych graczy. Jeśli jednak po czasie nie będzie pozytywnego efektu przywrócimy to co było. Czekam też na opinie innych.

• Lubię to! 1
  • Sad 2
  • Kocham to! 1

to chociaż mogliście wprowadzić część skinów w skrzynkach i część w starej formie darmowych skinów. np skiny z nowych operacji  dawać w skrzynkach i te strasznie rzadkie skiny (dragon lore itp.) a stare skiny zostawić graczom.

0645629928af2616a5b777c1bc29b712.gif.38270507e34ab505a4b9bf7964a3addb.gif

10 minut temu, InFerNo napisał:

Normalne skiny sa wszędzie i nie jest to juz żadna atrakcja na serwerze. Trzeba dać nowym pluginom odrobine czasu, żeby się przyjeły. Jestem pewny, że będzie przy tym więcej graczy i na pewno wzrośnie liczba stałych graczy. Jeśli jednak po czasie nie będzie pozytywnego efektu przywrócimy to co było. Czekam też na opinie innych.

Jestem ZA tak jak wypowiedział sie @ InFerNo dla większości graczy to nowość i kto wie może polubią ten system.

• Lubię to! 1

• Globalny Moderator

Jestem tego samego zdania co  nasz Service Cleaning  @ InFerNo

image.png

A ja jestem za wprowadzeniem możliwości wybierania skinów, które kosztują na rynku mniej niż 100zł (reszta do trafienia w skrzynkach)

Edytowane przez Mikinov
  • Kocham to! 1

mikinov sygnatura.png

wydaje mi się, że jeśli to ma zostać to dodajcie więcej % szans na trafienie epickich,czerwonych skinów i kos. Bo narazie to nie jest żadna atrakcja jak ze skrzynki mi dual berrety za 10 groszy dropią

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

• 2 tygodnie później...

ODRZUCONA.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...