Skocz do zawartości

Skarga Sasuke

Aplaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Deplaus
Nick osoby na którą składasz skargę: Sasuke-Uchiha
Opis sytuacji:  Sasuke wchodzi na kanał czekam na Bozydara zabiera mi range Opiekun Serwera i mówi ,,I co teraz Aplaus"
SteamID oskarżonego:
Data i czas zdarzenia:  16.02.21 19:25
Dowód (ss/demko): image.thumb.png.ff675e44fc1e4ea0867a508cec10c6f8.png

• Wow! 1
  • Kocham to! 1

nie zapominajmy że ty pierwszy mnie zwyzywałeś. 
fakt.. nie powinienem ci zabierać rangi ani wgl wchodzić z tobą w dyskusje za co najbardziej przepraszam. Oboje jesteśmy winni w tej całej sytuacji i jeśli ja mam ponieść kare to ty też ;) 

• Kocham to! 1

0645629928af2616a5b777c1bc29b712.gif.38270507e34ab505a4b9bf7964a3addb.gif

Jeszcze dorzucając swoje 3 grosze. 
sam w skardze przyznałeś ze wbiłem i zapytałem „i co teraz?” wiec twoim uprzednim działaniem było sprowokowanie mnie do tego czynu. Na początku ty na mnie naskoczyłes i zwyzywałeś wiec nie będę ukrywał ze moje jqk i twoje zachowanie było nie na miejscu. Dodajmy do tego to ze twoja kultura wypowiedzi jak i ogólny szacunek do ludzi jest na niskim poziomie jak na opiekuna serwera który powinien świecić przykładem wskroś graczy jak i znajomych oraz użytkowników teamspeaka. Nie jest to pierwsza sytuacja gdzie zwyzywałeś mnie bezpodstawnie i naskakiwales na mnie podczas naszych konwersacji słownych. Nie będę wyciągał starych screenow (Np tego jak nazwałeś mnie „fletem jebanym” po tym jak cię zdegradowałem) bo sadze ze nie jest to warte mojej uwagi, a konsekwencje zostałyby wyciągnięte większe wobec ciebie niż wobec mnie ;) dziękuje za uwagę 

• Kocham to! 1

0645629928af2616a5b777c1bc29b712.gif.38270507e34ab505a4b9bf7964a3addb.gif

Zaczynając swoją rozpiskę, znam zachowanie @ Aplaus i często jest bardzo impulsywne + często nieodpowiednie w stosunku do osób które wchodzą na kanał gdzie ty jesteś. Dowodów nie mamy, ale możemy tylko spekulować że go wyzywałeś lub nie, chętnie bym zobaczył wcześniejszy wycinek czatu z ts, bo na tym screenie widać że @ Sasuke-Uchiha zabrał rangę, wszedł i wyszedł co mi się w ogóle nie klei. 

@ Sasuke-Uchiha Jeśli ktoś cię wyzywa na ts3, gdy na górnym kanale dostępny jest Itachi lub Haq, to proponuję się do niego od razu zgłosić i opisać całą sytuację i rozwiązać ją bez zbędnych skarg, czy na własną rękę bawiąc się permisjami.

Chłopaki, jesteśmy na jednej sieci, jednym ts3, nie musimy się wszyscy kochać czy lubić, ale troszkę pohamowania i wzajemnego szacunku się każdemu należy, jak źle się dogadujecie i nie chcecie tego poprawić to po prostu się omijajcie lub nie rozmawiajcie ze sobą.

Według mnie, zasługujecie na ostrzeżenie słowne, jeśli sytuacja się powtórzy, będą wyciągane większe konsekwencje.

• Kocham to! 2

maksiu-1.gif

Zacznijmy...

@ Aplaus BARDZO dobrze cię znam słoneczko i znam twoją postawę wobec graczy i poziom wyzywania i wiem że byś  był w stanie zwyzywać @ Sasuke-Uchiha bez powodu....

Co do ciebie otrzymujesz ostrzeżenie słowne  za wyzywanie  jest to ostatnie słowne upomnienie, byłeś już nie raz przez mnie upominany widocznie muszę wyższe kary stosować.

@ Sasuke-Uchiha Że tak zapytam co chciałeś uzyskać poprzez to że zabrałeś mu rangę ? Jesteś opiekunem TS3 że się tak rządzisz co do rang ? Nie masz mojego PW by to zgłosić ?

Ja bym przyszedł i zrobił porządek...  Dałeś się wciągnąć w szybką kłótnię która zagroziła twoją posadę w lekkim stopniu.

Ostatni raz widzę że bawisz się rangami, kolejne zgłoszenie skończy się że pozbawisz kolegów z rangi permisji. I również otrzymujesz ostrzeżenie słowne i za 2 dni chcę widzieć odrobione ostrzeżenie z twojego profilu.

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2

odrzuconaskar.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...