Skocz do zawartości

[Przywitany] Siemaneczko

NoHackThisisSkill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Tomek i pochodzę z Wielkopolski. W tym roku niestety wbija mi już 2 z przodu haha. Niedługo kończę też swoją edukację na kierunku Mechatronik w Technikum ( z jakim skutkiem niedługo się okaże xD ).

Zawitałem do was, gdyż aktualnie szukam miejsca dla siebie i mam nadzieję że mnie ciepło przyjmiecie, stwierdziłem że warto spróbować tutaj bo pamiętam takie osoby jak @ Marves @ RdN @ HaQ @ BuBSooN @ HromaK z poprzednich sieci ( Pozdrowionka dla was :D ).

Interesuję się bardzo piłką nożną ( HALA MADRID ) jak i innymi dziedzinami sportu np. Skoki Narciarskie / F1 / Piłka ręczna i inne.

Oczywiście E-sport również choć tutaj głównie rozgrywki League of Legends ( LEC I LCS ) i trochę CS:GO

Kocham jeść, szkoda że gotować nie potrafię, ale jakby ktoś chciał mnie przekupić to dobre jedzenie jest najłatwiejszym sposobem haha.

Uwielbiam też Anime i mam nadzieję że znajdą się tutaj też takie osoby <3

Jako osoba która lubi zajmować jakieś stanowisko pełniłem już przeróżne funkcję, od bycia w UNBAN Teamie przez bycie Typerem ( Możliwe że osoby z HZ pamiętają jak potrafiłem zawalić dział Typerki ilością Typowań haha ) do oczywiście sprawowania funkcji admina serwera, którym to już byłem tyle razy, że nie ma opcji bym policzył.

Na serwerach raczej aktualnie mnie nie zauważycie bo nie mam ochoty na Cs'a ale na forum jak najbardziej. Chętnie was poznam dlatego zapraszam do pisania czy to na CzatBoxie czy na PW.

Jeśli ktoś przeczytał wszystko to cieszę się i podziwiam wytrwałość. :D 

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę samych hedów <3 

• Lubię to! 3

6.jpg.cdc8faab7cb078802213a52fe5681365.jpg

• Urlopowicz

Widzimy się ponownie, siemanko :DD

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

giphy.gif

zQg3WGU.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...