Skocz do zawartości

Myszka

Szyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,

Przychodzę do was z zapytaniem jaką myszkę polecacie z firmy zowie i czy z niej korzystaliście.

Jeśli ktoś nie wie aktualnie mam zowie fk1 fajnie sie na niej gralo, ale kabel cos przerywa przy szybszym/wolniejszym ruszaniu myszka. 

Podsyłacie propozycje z opisem jak się z niej korzysta, chyba, że nikt nie posiada myszki z zowie jakiegokolwiek modelu

monkey.gif.c8aaa053e8489eb90d794b1ffb937c7e.gif

• Globalny Moderator

Mysz RAZER DeathAdder Essential

Dla takiego bota ta myszka będzie idealna ❤️

image.png

Elo, nigdy nie miałem okazji korzystać z myszy Zowie, więc za dużo Ci na ten temat nie powiem. Jeśli myślałbyś o zmianie myszy jak Ci tamra szwankuje to mogę polecić Steelseries Rival 600. Jeśli Ci przeszkadza kabel, to możesz pomyśleć nad zakupem jakiejś bezprzewodowej, z tego co ostatnio oglądałem to Razer Wireless Mamba ma dobre opinie i Razer Basilisk X.

Myszki ze Steelseries mi nie leżą, zamiast myszki, czuje jakbym poruszał kamieniem. Myszki od Razera są jak iPhone, placisz za markę, a nie za produkt. Chociaż klawiatury mają kozackie :>. Po namyśle i oglądaniu myszek, pomęczę się przez tydzień na zowie i od nowego tygodnia, wlatuje Glorious Pc race gaming model O z mouse bungee. Temat do zamknięcia 

• Lubię to! 1

monkey.gif.c8aaa053e8489eb90d794b1ffb937c7e.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...