Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Podanie o opiekuna 5v5

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Urlop

Imię: Mikołaj
Opisz swoją osobę: Jestem osobą energiczną, pracowitą, odpowiedzialną i kontaktową. Większość serwera mnie kojarzy jako admina. Lubię wchodzić z ludźmi w długie rozmowy i "debaty" na ciekawiące mnie tematy. Często wygłupiam się z moimi znajomymi, czy to na mieście, czy na mmie :D  Sumiennie wykonuję swoje obowiązki jednocześnie nie tracąc energii życiowej, która zawsze jest po mojej stronie. Zazwyczaj w piątkowe popołudnia można mnie spotkać na lokalnej hali- gram tam z moją drużyną szkolną w kosza. W wolnym czasie (jeśli pogoda pozwoli) wychodzę na rower, lub spacery w towarzystwiez a czasem bez. Czasami każdy potrzebuje przestreni życiowej. Wieczorami czytam komiksy DC, jestem fanem Batmana i innych superbohaterów z Ligi Sprawiedliwości. Uczę się na profilu biol-chem, w przyszłości planuję medycynę :P Moją zajawką jest oczywiście CS:GO i spędzanie czasu na graniu z ludźmi na 5v5. 
Co cię skłoniło do napisania podania?: Otwarta rekrutacja, chęć rozwoju serwera, oraz kilka pomysłów do wprowadzenia
Ile czasu poświęcasz na forum i serwer dziennie?: 2 godzinki
Czy miałeś styczność z FTP serwera?: Bezpośrednio nie pracowałem przy transferze, ale co nieco słyszałem
Kontakt: Messenger, instagram, snapchat, telegram, nr telefonu, steam, forum, discord i wiele innych

• Like 1

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

+wiek

-aktywność na forum (2h czy 20minut)

-skaczesz po serwerach i nagle piszesz podanie na opiekuna 5v5

-ftp

+podanie

- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. (masz 2 jeśli o dobrych ostrzeżeniach myślę)

- Rekrutacja jest off, ale nie zostalo to zmienione powinieneś poczekać.

Edytowane przez iTomeczeQ
  • Like 1

Animated GIF

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak

+wiek

+podanie

+ ftp

• Dzięki 1

175950664_108258218059480_6363505749348967688_n.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...