Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] - iTomeczeQ

iTomeczeQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomek
Opisz swoją osobę: Tak jak napisałem wyżej mam na imię Tomek, w październiku skończę 16 lat, mieszkam na Podlasiu i uczęszczam do 1 klasy liceum ogólnokształcącego na profilu matematyczno - fizyczno - informatycznym. Na co dzień gram w cs'a na serwerze Only Mirage #1 gdzie jestem opiekunem. Moim ulubionym sportem jest piłka nożna. Od 9 roku życia grałem w 2 klubach piłkarskich, ale ze względu na małe zainteresowanie ze strony rówieśników nie było możliwości kontynuowania treningów. Moją najlepszą cechą charakteru jest to, że zawsze staram się dążyć do celu pomimo przeciwności.
Co cię skłoniło do napisania podania?: Wielka chęć w pomocy rozwoju sieci, a także otwarta rekrutacja.
Dlaczego ty?: Na sieci jestem już od założenia i znam się z większością osób już od dłuższego czasu. Jestem bezstronny i staram się uczciwy wobec wszystkich. Na forum posiadam 4 wysokie miejsca w rankingach (posty, reputacja, całkowity czas spędzony online, a także wpisy na czatbox'ie).
Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Dbanie o porządek jak i kulturę na forum. Pomaganie użytkownikom w razie potrzeby.  Dawanie ostrzeżeń osobom, które się źle zachowują, a także moderowanie tematów oraz chatbox'a.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 2-4h 
Czy miałeś styczność z IPS?: Tak (pomógła mi pewna osoba, pisze żeby później nie było, że nagle umiem)
Kontakt: TeamSpeak3 Discord Steam

Animated GIF

-kolejne podanie w krótkim okresie czasu

+/- podanie, jako moderator mało napisałeś

+ips

1 godzinę temu, iTomeczeQ napisał:

Dlaczego ty?: Na sieci jestem już od założenia i znam się z większością osób już od dłuższego czasu. Jestem bezstronny i staram się uczciwy wobec wszystkich. 

a to ciekawe, nigdy nie widzialem cie bezstronnego

jeśli administracja jest na tak, to ja też

• Kocham to! 1

mikinov sygnatura.png

Po ostatniej niedoszłej próby oszustwa nas jesteś u mnie skreślony i dziwie się że masz tupet napisać jeszcze podanie na posadę @ Moderator nieźle!

Cytat

Na forum posiadam 4 wysokie miejsca w rankingach (posty, reputacja, całkowity czas spędzony online, a także wpisy na czatbox'ie).

Ale wbijać sobie posty pisaniem "+1" pod błędem który zgłosił gracz to chyba trudno nie jest  KLIK

Odliczmy posty za głosowanie to .... -300 co najmiej

- podanie złożone w bardzo szybkim okresie od poprzedniego i odrzuconych poprzednich  https://prnt.sc/10maaj9

To podanie w żadem sposób nie przekonuje od poprzednich w których w jednym potrafisz się rozpisać a tu jakbyś podanie na admina serwera pisał.

Cytat

"Jestem bezstronny i staram się uczciwy wobec wszystkich"

A że tak zapytam gdzie podziały się te dowody od ciebie w propozycji ? KLIK

Dodam że dostałeś bana na ts3 za próbę oszustwa mnie że nie mogłeś edytować postu a tu nagle edytowałeś ten post ? Nieźle!

• Like 2
  • Dzięki 1

Chwilowo jestem na NIE

-krótki odstęp czasu od ostatniego podania

-słaby kontakt z ludźmi na forum 

+IPS

Przez Bozydar,

Kolor CZERWONY może być używany tylko i wyłącznie dla wyższej Administracji!

Zmieniam z koloru czerwonego na zielony.

• Kocham to! 1

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

ZvChUtO.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Like 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...