Skocz do zawartości

Skarga na Matcik ツ

Lubię kółka222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Lubię kółka
Nick osoby na którą składasz skargę: Matcik ツ
Opis sytuacji:  Witam Powiedziałem adminowi że ma farta i dostałem muta na 5 min. Potem wszedłem na serwer i powiedziałem że dostanie  skargę ode mnię a on mnię zbanował za grożenie adminowi/kultura
SteamID oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/matcikpolska/
Data i czas zdarzenia:  08-31-20 11:42
Dowód (ss/demko):  W załączniku .

20200831115034_1.jpg

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━  ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

» Moje uzasadnienie:

Odpowiedź › Witam. Od wielu rund, nawet gier obrażałeś graczy. Po pierwsze obydwa muty były uzasadnione oraz prawidłowe ze regulaminem. Obrażałeś niektórych graczy, mówiłeś, że fart. Upominałem cię pare razy, że tak się nie mówi, ale ty dalej mówiłeś. I napisałem w swoim zdaniu powyżej: "Potem wszedłem na serwer i powiedziałem że dostanie  skargę ode mnię a on mnię zbanował za grożenie adminowi/kultura", nie zbanowałem ciebie, ale groziłeś mi skargą, każdy ma prawo do skargi na Administratora, ale ty groziłeś ją, i łamałeś regulamin dalej :). Czy wyzywanie / obrażanie admina oraz graczym, słowem FART nie jest obrazą?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━  ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Po pierwsze od kiedy powiedzenie adminowi że dostaje skarge to jest grożenie masz dam ci nawet co to jest grożenie 🙂  

Grożenie  – przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego. Art. 190 KK stanowi

• Lubię to! 1

Jak widać mute Ci się należał 🙂

• Lubię to! 2
  • Haha! 1

logo 8-20.png

Temat ZAMKNIĘTY

"Jeśli nie zgadzasz się z tym postem - zgłoś go, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie."

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...