Skocz do zawartości

Kochane Valve i mouse fixy

Hotaru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam 

W ostatnich dniach głośno się zrobiło o bugu który sprawia że nasza czułość w trakcie meczu stale maleje albo zanika w ogóle i uniemożliwia nam celowanie. Sam walczyłem z tym od 2 dni i dopiero dzisiaj udało mi się to ogarnąć.

Generalnie są dwie możliwości:

1. Wchodzicie w ustawienia konta na steam i tam wybieracie menu "nakładka w grze" i przełączcie żeby ją wyłączyć.  Wiele osób pisze że to pomaga rozwiązać problem z czułością ale niestety nie mamy wtedy dostępu do znajomych itd. 

2091034146_InkedZrzutekranu(12)_LI.thumb.jpg.843d770159fe5974ed56dfebca18c981.jpg

2.  Na drugi sposób wpadłem sam. Zauważyłem że gra po ostatniej aktualizacji sama zmieniła mi czułość myszki w osiach x y przez co myszka nabierała dużej prędkości przy ruchach w górę i w dół a w lewo i prawo nie chciała ruszać się w ogóle. Wystarczy zmienić wartości w komendach: 

oś x - M_yaw 0.022 

oś y - m_pitch 0.022

W moim przypadku to wszystko naprawiło i myszka już nie dostaje głupawki :D 

UWAGA! Są to standardowe wartości osi x i y więc jeżeli gracie na rozciągniętej rozdziałce to może wam popsuć kompletnie czułość, w tym wypadku powinniście raczej użyć m_yaw 0.0165 ale robicie to na własną odpowiedzialność.

Mam nadzieję że komuś pomogłem :P 

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1

• Globalny Moderator

Ło Cie Panie, ile gierek ;OOOO

• Haha! 1

image.png

• Globalny Moderator

D29HKYQ.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...