Skocz do zawartości

Aplaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Aplaus
Nick osoby na którą składasz skargę: Mikinov
Opis sytuacji:  Mikinov na serwerze robi przester krzyczy i ubliżał graczowi od "jebany cwel/pedał" na A cwel pedałbo nie pamiętam
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:214709836
Data i czas zdarzenia: 04.04.2021 23:50 około 
Dowód (ss/demko): demko jest możliwe do pobrania 

• Haha! 1
  • Kocham to! 3

Link do demka, o które zapewne chodzi: https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=20866&download=auto0-20210404-234950-1955270616-de_mirage-_PL__5vs5___Cs-Zone.pl___ws__knife__wezvip-0031.zip 

Przez jakieś 15 minut od podanego momentu w skardze nic takiego na demku nie ma. Jedynie kilka razy włączam mikro żeby podać info lub się pośmiać ze znajomymi (z którymi siedze na dc, to był jeden z luźniejszych wieczorów od kilku miesięcy dla mnie i uprzedzę, że raczej kręciliśmy bekę niż podawaliśmy sobie info z przeciwnych teamów) znajomi: matthieu, jack sassine, jarosław kaczyński, runny urchin. Sytuacja z @ ZPolicjiJestespotraktowałem może zbyt luźno, przyznaję, że mogłem się zagalopować z moimi słowami za co bardzo przepraszam. 

mikinov sygnatura.png

Mysle ze jezeli @ ZPolicjiJestes zaakceptuje przeprosiny oraz @ Mikinovbedzie uwazal w przyszlosci na to co mowi to mysle ze sprawa bedzie zalatwiona. jezeli nie to przeniesiemy sprawe do osob z gory.

Mysle ze punkt naganny dla mikinova mozna odpuscic tym razem lecz o tym tez zadecyduja osoby z gory.

DUDfsYw.gif.b18523da84bdea1ccf83a4111603a773.gif

Zostałem oznaczony więc mogę się wypowiedzieć. Oczywiście przeprosiny przyjęte i mam nadzieję, że skończy tu się bez żadnej kary dla @ Mikinov.

pozdrawiam

• Dzięki! 1

Sprawa wyjasniona, nastepnym razem beda kary do zamkniecia.

Edytowane przez Furia

DUDfsYw.gif.b18523da84bdea1ccf83a4111603a773.gif

D29HKYQ.png

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...