Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] Xardes

Mikey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon 

Opisz swoją osobę: A więc tak mam na imię Szymon pochodzę z Województwa Pomorskiego z miasta Tczew . Chodzę do szkoły zawodowej uczę się w zawodzie Mechanika, moje zainteresowanie to granie w różne fajne gry typu rpg i spędzanie głownie czasu na serwerach społeczności . Jestem miłą osobą i przyjazną lubię pomagać i wkładać wysiłek w swoją pracę .

Co cię skłoniło do napisania podania?: Ponieważ chcę trochę odciążyć innych członków administracji od codziennych obowiązków , chcę też pilnować porządku na forum , ponieważ nowi użytkownicy często łamią regulamin forum i chcę temu zapobiec.

Dlaczego ty?: Ponieważ uważam , że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko wcześniej już byłem moderatorem i dobrze wykonywałem swoje obowiązki.

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Wyobrażam sobie tak , że będę aktywnym Moderatorem , który będzie należycie wykonywał swoje obowiązki i pilnował przede wszystkim użytkowników łamiących regulamin. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Dziennie na forum poświęcam około 5 godzin dziennie

Czy miałeś styczność z IPS?: Tak miałem styczność

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Zmienił bym porządek na forum wśród osób łamiących regulamin forum .

Kontakt: Fb,steam,ts,forum

• Like 1

aWbWC8r.png.97c7192bebb839774ff44b3cef2112fd.png

-intełpunkcja i podanie, mało

-rozpoznawalność, tylko ta starsza część forum cię kojarzy :/ Wypadałoby poznać się z nowszymi twarzami

+ips

obecnie na nie, poznaj ludzi! I napisz coś więcej od siebie :)  , wtedy będę na tak

• Like 1

mikinov sygnatura.png

No słabo rozpisane podanie a w dodatku zostało 3 razy powtórzone " Osoby łamiące regulamin ". Więc wychodzi na to że chcesz tylko tym się zająć.

@ Mikinovpowiedział że tylko starsza część sieci Cię poznaje i ja zgadzam się z tym w 100% bo totalnie nie mam pojęcia kim jesteś.

+ Wiek

+ IPS

Aktualnie mój głos na nie 

• Dzięki 1

6.jpg.cdc8faab7cb078802213a52fe5681365.jpg

Na Tak

+doświadczenie

+ips

-/+ aktywność nadrobisz ;D

• Kocham to! 1

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

+ips

+doświadczenie 

-/+ rozpoznawalność 

+ wiek 

Na Tak

• Like 1

Przestań marzyć zacznij działać... 4.jpg

Niestety, ale zdecydowaliśmy że musisz trochę poczekać. Dużo nowych ludzi na forum Cię nie zna z racji tego, że nie dawno wróciłeś. Zapraszamy z podaniem za jakiś czas

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...