Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

PODANIE MODERATOR

Udostępnij

kubA23

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba

Opisz swoją osobę:  Mam na imię Kuba. Mam 17 lat, lubię grać w gry komputerowe oraz kopać piłkę :DD.  Pochodzę z Lublina. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego, po którym mam ambitny plan udania się na studia w celu rozwijania swoich pasji m.in podróżowania po świecie. Nie mam trudności w dogadywaniu się z ludźmi. 

Co cię skłoniło do napisania podania?:  Mam ambicje na bycie administratorem, ponieważ chciałbym wchodzić z interakcję z graczami, a nie patrzeć na innych z "góry". Wszyscy jesteśmy tacy sami! ^^

Dlaczego ty?:  Moim skromnym zdaniem jestem osobą miłą i ogarniętą. W świecie CS'owym jestem już od dobrych 4 lat, spędziłem 3k godzin grając i mam duże obeznanie jeśli chodzi o strzelanki.

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?:  Na pewno chce być aktywny oraz odczuwać satysfakcję z tego co robię. Chcę pomóc rozwijać się innym graczom.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na forum jestem nowy, co można zobaczyć po moim profilu, aczkolwiek od tego momentu będę odwiedzał forum dziennie około 2-3 godzin.

Czy miałeś styczność z IPS?: Tak.

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę:  Na pewno to o czym wspominałem wyżej, wchodziłbym w interakcję z graczami, nieustannie pytał co ich zdaniem powinno zostać zmienione w serwerze oraz uczciwie słuchał ich zdania.

Kontakt: facebook, teamspeak3, discord, steam 

image.png

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...