Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] Mikinov

Mikinov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mikołaj

Opisz swoją osobę: Jestem odpowiedzialny, elokwentny, energiczny, kontaktowy i lubię nowe wyzwania. Mam dużo hobby, tymi największymi są:  granie w kosza, brzdąkanie na gitarze (czasem też na tsie, żeby odstraszyć @ Bozydar  :P) oraz oczywiście granie w CS:GO, lub Dead by Daylight (@ HromaK :D) Jestem aktualnie na profilu biol-chem (pewnie już w każdym podaniu to napisałem, no sory, moje życie nie jest aż tak ciekawe).  Jeśli pogoda sprzyja nie pogardzę wyjściem na rowerek, przecież trzeba kiedyś ruszyć tyłek z domu... A co gdy leje? Komiksy, komiksy i jeszcze raz komiksy! Spacery ze znajomymi i długie rozmowy to jedno z moich ulubionych zajęć. 

Co cię skłoniło do napisania podania?: Chęć sprawdzenia się na nowym stanowisku, rozwój sieci, którą pokochałem (wypełnia ona dużą część mojego wolnego czasu). Chcę się przydać :D 

Dlaczego ty?: Jestem osobą kontaktową, godziny, w których mogę się przydać podczas obecnego zdalnego nauczania są elastyczne, więc zdecydowanie będę miał  jeszcze więcej czasu na to, aby pogadać z ludźmi, zagrać w lotto, lub sprawdzić, czy wszystko gra. Jak wspomniałem wyżej jestem kontaktowy, a na tym stanowisku dobre relacje ze społecznością są jednym z ważniejszych czynników

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Często nudząc się skaczę po tematach na forum, widząc, że część z nich nie jest zamknięta, więc przede wszystkim starałbym się, aby wszystko na forum było dopięte na ostatni guzik i wyglądało, jak należy. Kolejna sprawa to zwykłe pilnowanie, aby regulamin był przestrzegany, zadbanie o atmosferę na czatboxie, na którym czasami dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 1/2 godziny

Czy miałeś styczność z IPS?: Niestety nie, ale myślę, że nadrobienie nie będzie problemem

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Może byłbym lekko poważniejszy na czatboxie... (oczywiście nie obiecuję :hehe:)

Kontakt: fb, dc, ig, snapchat, discord, telegram, nr. telefonu (dla wybrańców), wiadomość na forum, mail i sowa z Harrego Pottera (z dedykacją dla @ Dablju )

• Wow! 1
  • Kocham to! 2

mikinov sygnatura.png

Aktualnie jestem na nie:

+wiek

-podanie (początek wzięty z poprzednich podań, zmieniłeś tylko formy)

-kolejne podanie na "wyższą" rangę w krótkim czasie (9 Marca Opiekun, 21 Marca UBT 13 Kwietnia Mod) przypomina to lecenie na rangi like uhg, pamiętasz go na pewno i sam go za to wypunktowałeś, gdy to on składał podania :) [subiektywna opinia]

-ips

Przez Mikinov,

lecenie na rangi, a chęć ciągłego rozwoju to różne pojęcia, ale chyba wiesz lepiej

• Like 1
  • Zdenerwowany 1
  • Kocham to! 2

Animated GIF

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...