Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] north.exe

north.exe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: 

- Minimum 16 lat +
- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc). +
- Wykazywanie się dużą aktywnością na forum. +
- Znajomość regulaminu forum na bardzo dobrym poziomie. +
- Wysoka kultura osobista. +
- Znajomość ortografii i interpunkcji. +
- Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. +
- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. +
- Nazwa tematu [Moderator] - Nick

Wzór: 

Imię: Kacper

Opisz swoją osobę: Jestem dosyć skromną, lecz kreatyną osobą mieszkającą w małej miejscowości na Podkarpaciu niedaleko Rzeszowa. Na co dzień oprócz nauki w technikum na profilu logistycznym pomagam również rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Swoją przyszłość wiążę właśnie z rolnictwem z powodu takiego, że po prostu podoba mi się zawód rolnika i lubię zwierzęta. Trenuję również kickboxing już chwilę jakby na to nie patrzeć i jakoś od 6/7 klasy podstawówki zacząłem się interesować w dużym stopniu siatkówką, ale w piłkę nożną również lubię sobie pograć z ekipą :D.

Co cię skłoniło do napisania podania?: Otwarta rekrutacja, chęć pomocy oraz duża ilość wolnego czasu.

Dlaczego ty?: Tak jak wyżej napisałem, jestem dosyć skromną, ale kreatywną osobą. Nawiązywanie nowych relacji nie jestem dla mnie problemem, ponieważ szybko się dogaduję z innymi. Jestem może jeszcze młody, bo mam dopiero 16 lat, ale mam ambicje i jestem ogarnięty. Pełnię w tym momencie również funkcję admina 5vs5, gdzie mam bardzo dobrą reputację wśród graczy. Dobrze odnajduję się w pracy grupowej, ponieważ jestem osobą bezkonfliktową.

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Wyobrażam sobie pracę jako moderator poprzez pomoc administracji, nowym jak i aktualnym użytkownikom oraz zamykanie tematów. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Ciężko mi powiedzieć to w minutach/godzinach gdyż na forum zaglądam cały dzień co chwilę w celu sprawdzenia czy coś nowego się pojawiło, jak już miałbym to oceniać to myślę, że będzie jakieś 2h.

Czy miałeś styczność z IPS?: Tak

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Na ten moment forum bardzo ładnie się prezentuje, jest zrobione estetycznie co jest dużym plusem, więc na ten moment nic mi nie przychodzi do zmiany na forum, ale z czasem na pewno się jakaś ciekawa rzecz znajdzie do zmiany.

Kontakt: steam/facebook/forum/ts/dc

Edytowane przez JAMI
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Kocham to! 1

Według mnie na małe nie lub dać Ci jakiś okres próbny
+ IPS
+/- Wiek

- No interpunkcja nie powala. Wiesz co to przecinek wgl? ( Zdecydowanie za mało ich użyłeś -.- )

- Dlaczego ty? " Jestem dosyć skromną, ale kreatywną osobą " Jak kreatywność można tutaj podciągnąć jeszcze, to skromność raczej nie ma nic do rzeczy, 

- Rozpoznawalność? Chyba bez szału

Wszystko zależy od tego czy moderacji i administracji przyda się pomoc, jeśli tak to nie zaszkodzi by Ci dać, jakiś okres próbny.

• Like 3

6.jpg.cdc8faab7cb078802213a52fe5681365.jpg

+ IPS
+/- wiek
- aktywność

21 godzin temu, north.exe napisał:

- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc). +

Konto na forum masz już długo, ale aktywny jesteś od tygodnia... 
- znajomość z użytkownikami, mało osób Cię rozpoznaje, jesteś dość "świeżą" osobą na forum.

Na nie, poczekaj jeszcze trochę, nadrób aktywność i daj się poznać. 

• Like 1

Sorki ale, chwilę obecną jestem na NIE
- Aktywność (jesteś aktywny przez około tydzień z czego od razu złożyłeś podanie na Admina)

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...