Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Podanie na administratora TS3Dreams [*Groźny*]

Udostępnij

Gro2ny

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Minimalny wiek 15 lat. +               ,,Nawet 17"

Pozytywna aktywność na forum.+             Można tak to ująć"

Brak ostrzeżeń na koncie.+                               ,,Jeszcze jak"

Nienaganny wizerunek wśród administracji i graczy serwera.+                  ,,Posiadam"

Znajomość podstawowej obsługi TS3.+                        ,,Technik informatyk"

Posiadanie sprawnego mikrofonu.+                        ,, Mikro za 200 zł "

Estetycznie napisane podanie.+                         ,,4 z Polskiego"

PODANIE

Imię: Michał

Nick na TS3:  *Groźny*

Znajmość TeamSpeaka [1-10]: Mocne 7 

Unique ID: kNZTTkDpXm7g3djBK5+fWEmTvcg=

Dlaczego Ty miałbyś dostać właśnie tą rangę?:  Uważam tak, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną. Żeby potwierdzić moje słowa podam przykład. Pewnego słonecznego dnia, gdy mój ukochany klub Pogórze Dubiecko grało mecz pomyślałem, że pojadę i pooglądam wygraną mojej drużyny. Napisałem na grupie czy ktoś jedzie ze mną. Fixu odpisał: ,,Pojadę, ale muszę zapytać mamy". Gdy spotkaliśmy się przy drodze Filip powiedział mi, że gdyby nie ja to nie pojechałby na mecz. Spytałem dlaczego. Odpowiedział, że gdy pytał mamy czy może jechać nie zgodziła się, ale gdy dodał że jedzie z Groźnym jego mama powiedziała: ,, Z nim możesz jechać. On jest odpowiedzialny i będzie cię pilnował. " Mam nadzieję, że udowodniłem, że zasługuje na te zaszczytne stanowisko.

Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Michał, mam 17 lat. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna, piłka siatkowa, poklikanie głów w CS oraz rozmawianie na naszym TeamSpeaku. Wracając do piłki nożnej. Jestem bramkarzem w klubie Pogórze Dubiecko. Aktualnie gram w drużynie juniorów, ale mam nadzieję że moja kariera nie skończy się na tym przedziale wiekowym.  Na treningi z siatkówki chodziłem w mojej szkole, czyli ZSZ Dynów. Teraz, gdy mamy więcej czasu, wraz z moimi przyjaciółmi, gramy face ity. Aktualnie mam 4 lvl, ale jest forma mutant i ewidentnie do końca roku 11 lvl zostanie wbity. Już tak na koniec, uważam, że jako administrator TeamSpeaka poradzę sobie i wniosę wiele dobrych rzeczy np. banowanie fixa za darcie mordy i za mikrofon bez mutacji itd.  

Gr0źny.png

• Wow! 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

+wiek

+dlaczego miałbys dostac range 

+aktywnosc

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

+kozacka mordeczka

+wiek

+aktywność

Edytowane przez Fix
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...