Skocz do zawartości

[Przyjęta] Propozycje / Problem by Bo✞ydar.


Bozydar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Bo✞ydar

Czego dotyczy propozycja: Wszystko poniżej.

Oto moje propozycje:

1.System punktów - system polegał by na tym, że za każde 5 minut spędzone w grze na serwerze gracz otrzymywał by 2 punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów gracz mógłby wymienić go na darmowego "Vipa". Oczywiście ilość punktów była by odpowiednio dostosowana, tak aby trzeba było trochę pograć. Wzmocniło by to chęć grania w gracz oraz zwiększyło rywalizację między graczami, co pozytywnie wpłynie na czas jaki gracz spędza na serwerze. Punkty mogły by być resetowane wraz z resetem serwera lub mogły by być przenoszone na następny okres czasowy. Dodatkowo za granie z tagiem klanowym Cs-Zone.pl gracz otrzymywał by dodatkowe punkty.

2. Free Vip - vip od 22:00 do 7:00 - Taka funkcja zwiększyła by aktywność graczy w godzinach nocnych. Dodatkowo osoba która by pograła trochę w takich godzinach była by bardziej skłonna do kupna vipa, aby móc korzystać z możliwości jakie daje funkcja vipa w pozostałych godzinach. Dodatkowo na serwer trafiło by sporo nowych graczy którzy mogą zostać na dłużej na serwerze.

3.Tytuły granych nutek na czat - Chodzi mi o to żeby na czacie wyświetlały się tytuły piosenek które lecą w obecnym momencie po zakończeniu rundy.

4. Wprowadzenie algorytmu. Algorytm polegał by na tym, aby gdy na serwerze jest jakiś hax lub gracz łamiący regulamin, gracze mogli by wpisać komendę na czacie. Po wpisaniu tej komendy admin który jest aktywny był by informowany automatycznie przez bota o tym, że na serwerze jest coś nie tak.

5. Stróże Prawa Serwera ONLY AWP.  Chodzi tutaj konkretnie o to, żeby na czacie były linki Steam do: Właściciela, Opiekuna i obecnych Administratorów serwerowni AWP.

 

Problem:

1.Po wygranej rundzie gracz otrzymuje Desert Eagle jest to zbugowane , co uważam powinno być to jak najszybciej  usunięte , gdyż już ludzie się przewijają na Serwerze, a graczy mega denerwuje osoba  biegająca specjalnie z samym  Deaglem.

 

 

Edytowane przez Bo✞ydar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

logo 8-20.png

Propozycja PRZYJĘTA

"Jeśli nie zgadzasz się z tym postem - zgłoś go, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie."

Z pozdrowieniami, Administracja Cs-Zone.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...