Skocz do zawartości

TEMAT ZAMKNIETY ZOSTAŁEM ZBANOWANY ZA ROZMAWIANIE NA SERWERZE

sw34ty

Rekomendowane odpowiedzi

Admin banujący: Mz Dewil

Serwer Arena 1v1

moje steam id STEAM_1:1:539916020  

nick: $v34tq

opis: Rozmawiałem sobie z chlopakami na serwerze po czym admin czy (opiekun) poszedl na specta, przed tym jak poszedl na specta mowil zebysmy nie naduzywali mikrofonu, a my tylko rozmawialismy normalnie, po czym poszedl na specta, sprawdzilismy status zebysmy mogli normalnie porozmawiac, i dostalem bana nawet nie wiem na ile. Nie pozdrawiam. Nie sprawiedliwe to zeby dostac bana za to że sie rozmawia z ludzmi na serwerze. chcielismy tylko sobie pograc i pogadac w spokoju..

A powod tego bana jest tak obraza/nabijanie si ? ? z opiekuna nie obrażałem nikogo to po 1 a po 2 nabijanie sie z opiekuna czy mowienie o opiekunie ze pierwszy raz jestem w takiej sytuacji ze zakaz jest uzywania mikrofonu? i opiekun mowi jeszcze idzcie se na ts.. troche to chore moim zdaniem ale ok..

Edytowane przez sw34ty
  • Lubię to! 1

@ sw34ty Bana dostałeś na 2h. Nie miałem czasu na dokładne rozpisywanie, ale dostałeś bana za nadużywanie mikrofonu(mimo ciągłych upomnień dalej to robiłeś z pozostałą 2 osób), nabijanie się z funkcji jaką pełni admin oraz opiekun w tym mnie, byłeś toksyczny, zacząłeś obrażać z innym użytkownikiem naszych byłych administratorów @ ItachiUchiha oraz @ Bozydar  i kiedy zwracałem uwagę Tobie i twoim kolegom, żebyście nie nadużywali mikrofonu to mówiłeś, że Ty czytałeś 3x regulamin i nigdzie nie piesze o tym, że nie można sobie rozmawiać na serwerze i nadużywać mikrofonu a po za tym wy "prowadzicie luźną rozmowę". Wasza luźna rozmowa wyglądała w taki sposób, że mikrofon wam się prawie nie wyłączał i mówiły 3/4 osoby prawie cały czas co jest nadużywaniem mikrofonu, więc skoro twierdzisz, że nie ma czegoś takiego w regulaminie to załączam link do regulaminu i przeczytaj sobie §2.3 i pkt. 5 taryfikatora kar. A jak już jest mowa o regulaminie to wypiszę ci, które paragrafy regulaminu złamałeś: §1.5, §2.3, §2.5, §3.4 (ogólna prowokacja). I punkty z taryfikatora, za które powinieneś zostać rozliczony: 2, 5, 11, 16.
I na sam koniec przypomnę, że od "prowadzenia luźnych rozmów" macie TeamSpeak'a, jeżeli nie znasz adresu to też go załączę: ts3.cs-zone.pl.

@ Mikinov jeżeli jest potrzeba wysłania demka(nie rozpisania bo to nie ma sensu, za dużo tego) to daj znać. Wyślę i napiszę od której minuty trzeba oglądać.

• Dzięki! 1

Sygnatura.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...