Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Opiekun OM#1 Nefciak

Udostępnij

Nefciak

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na Opiekuna OM#1 *Nefciak*

Imię: Fabian (Nefciak)

Opisz swoją osobę: Witam, mam na imię Fabian "Nefciak", mam 17 lat i mieszkam w Województwie Pomorskim w Rumi (Między Gdynia a Reda "AquaPark" chyba z tego jest znana hah). Chodzę do drugiej klasy technikum na kierunek Technik budowy jednostek pływających "Tbjp". Moimi zainteresowania to e-sport oraz jazda na rowerze wyczynowa po lasach i na street'ach. W giereczkach ''FPS" siedzę już od kąt pamiętam, zaczynając od cs 1.6 po CS:GO,  Rust, Fortnite oraz najróżniejsze popularne tytuły giereczek. Uważam, że jestem spokojny, miły oraz opanowany. Potrafię się dogadać z każda osoba, nie jestem wulgarny, przy czym nie jestem konfliktowy.  Przestrzegam zasad regulaminu, jestem zasadowy i zawsze dotrzymuję obietnic. Jeżeli jest jakaś nie przyjemna to jestem zawsze bezstronny.

Co cię skłoniło do napisania podania?: Granie na tym serwerze to jest przyjemność, z tym comiunity można spędzać naprawdę wiele godzin. Uważam, że swoje obowiązki będę wykonywał prawidłowo oraz sumiennie. "Co cię skłoniło do napisania podania?" W skrócie, chęć polepszenia oraz umilenia gry na serwerze, oraz aby ludzie wracali tutaj z chęcią.

Ile czasu poświęcasz na forum i serwer dziennie?: Na forum, mogę poświęcać nawet cały dzień z powodu E-lekcji, a serwer to 5 godzin dziennie bez problemu. (Jak było widać nawet więcej hehe.

Czy miałeś styczność z FTP serwera?: Oglądałem poradnik na yt "wydaje się łatwe, oraz Szalu obiecała, że mnie nauczy do perfekcji. (Szybko się uczę więc wydaje mi się, że nie bedzie z tym problemu).

Kontakt: Discord: Nefciak#1350, Forum lub steam: https://steamcommunity.com/id/Nefciak/ Oraz  TS3  CS-zone  

*Nefciak*

Przez Furia,

Co jak co ale ostatnio sie bawiles komendami a teraz wysylasz podanie na opiekun? Przemysl 2 razy co robisz

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

+wiek 

+/- podanie takie se ale niech bedzie

-ftp

Jestem za okresem próbnym 

Edytowane przez Alojz

175950664_108258218059480_6363505749348967688_n.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop

-podanie, błendy ortograficzne

-arogancja i pogarda w stosunku do graczy 

-ftp (szalu cie nie nauczy bo nie umie XD)

na nie

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam dyslekcje wiec do błędów sie nie przyczepiaj i to chyba nie jest powód abym nie był opiekunem ale okej jak uwazasz :D @ Mikinov

Edytowane przez Nefciak
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...