Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Typer] - Kudłaty.

Kudłaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartosz

Opisz swoją osobę: Jak już wyżej wspomniałem mam 16 lat, Pochodzę z województwa lubelskiego, Interesuje się piłką nożną, e-sportem z gry League Of Legends. Jestem dość spokojną osobą, jeżeli trzeba mogę się zająć innymi rzeczami lecz muszę się wcześniej z nimi zapoznać.

Jaką dyscypliną sportową chciałbyś się zająć?: Piłka nożna Top 5 Lig, E-sport z naciskiem na League Of Legends

Masz jakieś doświadczenie na stanowisku typera, betujesz mecze?: Na razie nie posiadam żadnego doświadczenia, mam nadzieje że będę je właśnie tutaj zdobywał. Nie, nie betuje myślę że może to źle na mnie wpłynąć, wole nie próbować.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy od dnia, zazwyczaj od 15/16 do 21 jestem ciągle aktywny.

Przekonaj nas do siebie [Dłuższa wypowiedź]:  Jak już wiadomo posiadałem kilka rang na forum, sam wiem że nie sprawowałem się za dobrze, myślę że zmieniłem się przez te 3 miesiące. Mieszkam przy wschodniej ścianie Polski, Województwo lubelskie. Ostatnio zainteresowałem sie E-sportem z LoL, EU masters, MSI, Worlds'ami, LEC, itp. Piłką nożną interesuje się od dziecka, kiedyś byłem fanem PSG, w 2012 Zbierałem karty z każdego klubu, mam w domu jeszcze "album" z kartami. Teraz jest to AC Milan, Już od kilku sezonów bacznie kibicuje temu klubowi.

Kontakt: Fb, jak trzeba to podam pv, dc, forum.

• Kocham to! 1

patrząc na zapotrzebowanie na dana rangę przyjmuje na 14d okres próbny, witamy na pokładzie 

• Dzięki 1
  • Kocham to! 1

sygnaturaez.png.c8689f7bce6ae9bc50b47d1d343915e5.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...