Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wiktor 

Opisz swoją osobę: Witam,  mam na imię Wiktor mam 16 lat  mieszkam w Kutnie (centralna Polska) w Kutnie też chodze do II klasy technikum (kierunek handlowiec) .Moją pasją (zainteresowaniem) jest e-sport oraz komentowanie rozmaitych dyscyplin sportu  , e-sportu (jeszcze za czasów podstawówki chciałem iść na profil humanistyczny a pozniej na studia dziennikarskie ale pozniej okazało się że niestety mam lekką wade wymowy i nie miało być to sensu ponieważ jak mówie/mówiłem szybko to było mało zrozumiałe i postanowiłem pójść na handlowca). Uważam że nie jestem osobą konfliktową,miłą i opanowaną. Staram się dogadać z każdą osobą w sposób kulturalny ponadto nigdy nie dostałem żadnego bana/muta (mimo tego że pewna osoba zarzuca mi bana za wh) co wskazuje to że przestrzegam regulaminu:) Miłego wieczorku wszystkim/dnia zależy o której to czytasz :P

Co cię skłoniło do napisania podania?: Do złożenia podania skłoniło mnie pare powodów 

Główną jest  to że aktualnie serwer jest bez opiekuna 

-Jestem na tym serwerze od samego początku posiadania go przez Cs-Zone.pl (u poprzedniego właściciela grałem około rok) 

-Jestem osobą przyjazną (nie toksyczną) , jeżeli jest jakies pytanie na serwerze to staram się pomóc 

-Raczej nie było ze mną żadnych afer ani skarg 

Ile czasu poświęcasz na forum i serwer dziennie?:  Na forum moge mniej wiecej 5h dziennie a na serwer tak około 3h chyba że będzie mi dobrze szło wtedy tak w okolicach 5

Czy miałeś styczność z FTP serwera?: Kiedyś miałem ponieważ byłem przed przerwą adminem u poprzedniego właściciela tego serwera ale to było rok temu i troszke mi się pozapominało

Kontakt:   dsc,fb,steam,numer tel

Odnośnik do odpowiedzi

-podanie (nie zachęca do czytania)
-ftp
+/-wiek
-Blokada Vac na serw (wallhack)
-Były na ciebie skargi

Jestem na "NIE"

• Like 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi

+podanie

+wiek, zawsze warto próbować niezależnie od wieku :D

-/+ Bywały na ciebie skargi, a czasami dość sporo ;/

- Mała aktywność na forum 

-/+ FTP

Jestem za okresem próbnym 

Edytowane przez SzaLuu
  • Like 1
  • Zdenerwowany 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop

dobra, więc nareszcie coś ciekawego

+/- podanie, niektóre fragmenty napisane inaczej, niż intencja (albo serio jesteś niemiły :o)

14 godzin temu, FREE_KURDYSTAN Cs-Zone.pl napisał:

Opisz swoją osobę: [...] Uważam że nie jestem osobą konfliktową,miłą i opanowaną. 

Co cię skłoniło do napisania podania?: 

[...]

-Raczej nie było ze mną żadnych afer ani skarg 

+aktywność i rozpoznawalność

-ftp (lepiej się przyznać niż kręcić)

jestem za okresem próbnym

• Haha! 2

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...