Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Podanie na Admina By: Nefciak

Udostępnij

Nefciak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Nefciak

Imię: Fabian

SteamID: STEAM_0:0:548962931

Czas spędzony na serwerze (GT):  Siedziałem tutaj na 3 nikach: Jeden, Dwa (aktualny nick), Trzy

Doświadczenie: Byłem adminem/opiekunem na wielu serwerach przez dość długi okres. Aktualnie jestem opiekunem na serwerze OM#1 gdzie tez zderzyłem nauczyć się naprawdę wielu rzeczy.

Znajomość komend admina: 9/10

Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Uważam, że potrafię zapanować nad duża ilością osób, oraz lubie "pracować" jako admin na serverach i pomagać w ulepszaniu ich. Nazywam się Fabian mieszkam w Rumi, lecz do szkoły chodzę do Gdyni. Na kierunek o nazwie "Technik/mechanik budowy jednostek pływających". Interesuje się grami, oraz jazdą na rowerach po lasach, można powiedzieć, że wyczynowo.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: 2 h min

Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak

Akceptacja regulaminu admina/serwera: Zapoznałem się z regulaminem administratora/serwera. Akceptuję

Kontakt:  Wszystkie popularne platformy/aplikacje, oraz można na Forum :D

Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

Potrafię rozpisać demko: [ TAK / NIE ] Tak

Edytowane przez Nefciak
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop
Napisano (edytowane)

-gt, nie było grane praktycznie nic w ostatnim miesiącu oprócz dzisiaj (chwała ci za hiperlinki tylko można byłoby je na inny kolor dać)

+doświadczenie (serio, mógłbys napisać cos więcej niz duże...)

+komendy

+/- podanie, muszę się przyczepić, nie byłbym sobą. Nie zaczynamy zdań od: ponieważ, że, dlatego

+prime, demko, mikro

+wiek

jeśli byłbyś w stanie poprawić aktywność i utrzymać ją na podobnym poziome, co dzisiaj, to jestem na tak

Edytowane przez Mikinov
  • Wow! 1
  • Kocham to! 2

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...