Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Oskar
Opisz swoją osobę:Jestem oskar mam 16 lat . Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiały i opiekuńczy. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Lubię stawiać na swoim i dominować. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Bardzo lubię grać w piłkę i gierki i bardzo kocham strugać w drewnie wsumie jestem stolarzem na praktykach xD
Co cię skłoniło do napisania podania?: wiele wiele pomysłów na rozwój serwera
Ile czasu poświęcasz na forum i serwer dziennie?: od 3 do 5 h dziennie teraz trochę mniej bo szkoła ale wakacje nawet do 8 h
Czy miałeś styczność z FTP serwera?:nie miałem
Kontakt: messenger , skype, discord i steam

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Więc Tak 

1.Jesteś dopiero co Adminem a już chcesz pisać podanie na opiekuna więc trochę słabo,

2.Twój staż na serwerze nie pokazuje dużej umiejętności, którą mógłbyś pokazać jako opiekun,

3.FTP jest na - ale to da się łatwo nauczyć,

4.podanie jak na opiekuna nie powala,  

5.Na forum nawet nie masz 2h a piszesz, że możesz poświęcić 3-5h, popracuj nad aktywnością i co bardziej masz dopiero 3 posty,

6.A jeszcze jedno podanie powinieneś napisać dokładnie za tydzień

Jestem na Nie, poświęć więcej czasu na forum i na serwerze

Edytowane przez KilleR
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

- nie dałeś się poznać graczom, a już "startujesz" na opiekuna, 

- wątpię żebyś poświęcał tyle czasu na forum, 

- wydaje mi się, że jest to po prostu "lecenie" po wyższą rangę (dopiero co napisałeś podanie na admina) 

+/- FTP

Jestem na NIE

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

-Jesteś adminem od tygodnia albo dwóch a już piszesz podanie na opiekuna

-pierwsze twoje podanie o opiekuna zostało odrzucone 

+/- FTP

Jestem na NIE

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

-/+ ftp.

-Miałeś już podanie które zostało odrzucone, a powinieneś jeszcze tydzień poczekać.

-jesteś ledwo co adminem dopiero.

-zerowa aktywność na forum praktycznie.

+wiek.

Jestem zdecydowanie na nie :[ 

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Urlop

Więc... [tak koledzy, wiem, że tak nie wolno zaczynać zdań]

Ostatnio na grupce była dziwna sytuacja, niby drobna spina pomiędzy tobą, a innym adminem. Żadna skarga do mnie, ani do innych osób nie dotarła, więc pominę ten temat.

Twoja aktywność ogranicza się do grania na serwerze, nie mówię, że to źle. To bardzo dobrze, wypełniasz swoje obowiązki, aktywność na serwerze jest na bardzo dobrym poziomie, robisz postępy w komendach, chyba coraz sprawniej Ci to idzie.  Jako właściciel i moderator siedzę troszkę czasu codziennie na forum, ale Cię tam nie widzę. Jest to duży minus, ponieważ opiekun zdecydowanie powinien reprezentować serwer na forum, starać się pokazać go z jak najlepszej strony. Obecnie forum użyłeś (z tego co widzę) jedynie do napisania podań o admina oraz opiekuna serwera. Nie angażujesz się zbytnio w życie forum, nie poznajesz ludzi, nie dajesz samemu się poznać [!], przez co ludzie na forum także Cię nie znają, co chyba przekłada się na ocenę podania bardziej pod kątem negatywnym. Na serwerze nie miałem okazji podglądać tego jak się zachowujesz, jakie kontakty nawiązujesz z graczami i innymi adminami, ale jakoś szczególnie zaangażowaniem też się nie wyróżniasz. Szanuję to, że rozpisałeś się w podaniu, widać, że włożyłeś sporo pracy, żeby dać coś od siebie. Do tego dochodzi -ftp oraz krótka znajomość z serwerem. Miałem się nie czepiać, ale podanie też powinieneś złożyć tydzień po pierwszym.

Nie wydaje mi się, że obecnie @ KilleR  i @ Aspirant Blant  potrzebują pomocy, chociaż kto wie...

Obecnie odrzucam podanie.

• Like 1
  • Dzięki 2
  • Kocham to! 1

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...