Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] - MzDevil

MzDevil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

+ Minimum 16 lat
+ Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc).
+ Wykazywanie się dużą aktywnością na forum.
+ Znajomość regulaminu forum na bardzo dobrym poziomie.
+ Wysoka kultura osobista.
+ Znajomość ortografii i interpunkcji.
+ Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum.
+ Brak aktywnych ostrzeżeń na forum.
+ Nazwa tematu [Moderator] - Nick

Imię: Marcin

Opisz swoją osobę: Nie będę opisywał swojej osoby, gdyż jest to opinia subiektywna- mogę napisać, że jestem piękny i cudowny a faktycznie, może być inaczej. Jedyne co mogę o sobie powiedzieć to że jestem osobą, która bardzo szybko się uczy, jest odpowiedzialna oraz dokładna w tym co robi. Duża część osób mnie zna, więc też nie widzę sensu im pisać jaki jestem, ponieważ doskonale o tym wiedzą, a jak jest osoba, która mnie jeszcze nie zna to zapraszam na mój kanał na teamspeak’u.

Co cię skłoniło do napisania podania?: Co tu dużo pisać? Jestem opiekunem serwera od prawie miesiąca i za wiele rzeczy do roboty nie ma więc nie chce stać cały czas w miejscu, chcę rozwinąć skrzydła na więcej możliwości. 

Dlaczego ty?: Przyznaję się bez bicia, że nie wiem i nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Bo to, czy będę przyjęty na to stanowisko nie zależy ode mnie tylko od administracji. Także jak zostanę przyjęty to zadam pytanie ,,Dlaczego Ja?”.

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Tak jak pracę każdego moderatora, czyli pilnowanie porządku na forum, ewentualnie naprawa błędów na forum oraz SourceBansie o ile będę miał do tego dostęp. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Forum mam odpalone cały czas w przeglądarce. W trakcie lekcji patrzę co chwile na forum, żeby zobaczyć czy nie ma żadnych zgłoszeń na arenkach. Poza lekcjami sprawdzam co się dzieje i czy nikt nie napisał żadnej skargi bądź podania na admina (robię to co każdy opiekun serwera).

Czy miałeś styczność z IPS?: Niestety, ale nigdy nie miałem styczności z IPS’em.

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Zmieniłbym wzory na podania, gdyż moim zdaniem są bez sensu. Przykładem tego jest ,,Opisz swoją osobę”. W przypadku podania o admina jest to dobre pytanie, lecz na opiekuna/moderatora nie. Myślę, że nie weźmiecie na taką posadę osoby, która dopiero co dołączyła na serwer tylko osobę, którą dobrze znacie i macie do niej zaufanie. Łopatologicznie nie będę tego rozpisywał bo chyba jest jasne o co mi chodziło. Przechodząc do meritum to chciałbym zmienić sposób rekrutacji, nauczyć się IPS’a oraz pomóc moderacji/administracji/właścicielom w pracy.

Kontakt: Forum/Steam/Discord/TS3

• Dzięki 1
  • Kocham to! 1

Sygnatura.jpg

+/- podanie, zlewają się te kolorki (a raczej ich brak)

+/- ips (masz z nim po części styczność jako opiekun :p)

+wiek

-aktywność, warto, żebyś jeszcze trochę posiedział na forum

za okresem próbnym

• Kocham to! 1

mikinov sygnatura.png

Za okresem próbnym

+/- Podanko brak kolorków oraz wszystko się ze sobą zlewa

+/- Tak samo aktywność trochę słaba mało cię widać na forum czasem jakieś tematy a tak to cisza

+ Wiek 

• Kocham to! 1

+ Wykazywanie się dużą aktywnością na forum.

Niedawno wróciłeś z urlopu...

Podanie generalnie bardzo się zlewa w 1 całość, podanie nie przekonuje aby to ciebie wybrał - (Dlaczego Ty?)

Aktualnie podpunkt "Opisz swoją osobę" zostaje i daje to nam poznać kogoś bardziej bo w życie prywatne nie wnikamy i nie prowadzimy wywiadu na temat kogoś haha, każdy mówi tyle ile chce powiedzieć....

Z pozycji Opiekuna Serwera bardzo słabo cię widać w tym dziale w jakimiś topkami na serwerze, konkursy etc. Nie zniechęcaj się a zapraszam w przyszłej rekrutacji i mam cię na 1 miejscu do następnej selekcji.

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...