Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] - Nefciak

Nefciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: 

- Minimum 16 lat
- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc).
- Wykazywanie się dużą aktywnością na forum.
- Znajomość regulaminu forum na bardzo dobrym poziomie.
- Wysoka kultura osobista.
- Znajomość ortografii i interpunkcji.
- Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum.
- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum.
- Nazwa tematu [Moderator] - Nick

Wzór: 

Imię: Fabian

Opisz swoją osobę: Witam, nazywam się Fabian (Nefciak). Każdy wie, iż mógłbym napisać, że jestem idealny, że moje wszystkie cechy pasują do tej funkcji ale wiadomo, że tak nie jest nikt nie jest idealny. Jeden jest lepszy w byciu Adminem a drugi w byciu Właścicielem, ale do sedna. Uważam, że jestem bardzo ambitną osobą, która bardzo szybko się uczy nowych rzeczy, nie boi się rzeczy niemożliwych. Lubię przesiadywać na forum, często się udzielam, codziennie jestem dostępny na forum. Potrafię rozwiązywać problemy członków forum. Jeżeli chodzi o moją ortografie, to mam dysleksję ale od kilku lat nad nią pracuję i widać duże postępy.

Co cię skłoniło do napisania podania?: Chciałbym się sprawdzić na stanowisku Moderatora, jak już mówiłem, jestem ambitną osobą która próbuje nowych rzeczy. Chciałbym również pomagać w rozwijaniu forum CS-zone.pl. Kolejnym powodem jest to, że często jestem aktywny na forum oraz często pomagam ludziom jak i na serwerze OM#1.

Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Poświęcam forum praktycznie cały dzień. Gdy dostaje powiadomienie z forum, "zatrzymuje" wszystko co robiłem i z małym uśmiechem idę zobaczyć co tam nowego. Jestem również aktywny na ChatBox, oraz na moim serwerze. W skrócie uważam, że nadawałbym się na Moderatora forum.

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Ciężko pracować jako Moderator forum. Ogółem zamykanie przestarzałych tematów, pilnowanie  członków forum aby przestrzegali regulaminu, oraz pomaganie zbłąkanym duszom na forum.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Myślę, że spędzać mogę od 1-4h, a czujnym mogę być 15/7 (reagować na powiadomienia)

Czy miałeś styczność z IPS?: Postaram się jak najszybciej zapoznać się z nieznaną dla mnie częścią panelu, ponieważ z niektórą częścią zapoznałem się już jako Opiekun serwera.

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Postarał bym się zmieniać forum na coraz lepsze oraz zaznajomić się z nieznaną dla mnie częścią IPS'a.

Kontakt: Forum, steam, messenger, instagram, snap, skype (specjalnie dla @ Wika ) oraz duzo duzo innych.

Edytowane przez Nefciak
Zmiana koloru oczojebny :D
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Na nie

-podanie ze tak powiem oczojeb

-jak z om malo robisz to na moda nie ma co

+ Wiek

Ale gl

• Like 2

Na chwilę obecną jestem na NIE.

- podanie trochę oczojebne (moja subiektywna opinia)

- nie tak dawno pisałeś podanie na Opiekuna, daj sobie trochę czasu

- piszesz podanie na Moda, a nie widzisz błędów które popełniasz na ChatBoxie (ciągły spam)

+ wiek

+ aktywność

Niestety NIE

Generalnie takowo niedawno dostałeś opiekuna i  szczerze liczę nadal na większą aktywność po stronie konkursów bo leżą....

Brak znajomości regulaminu świadczy o tym niedawno dodana blokada na chatbox'a za spam  i popracuj nad wyglądem podań bo szczerze to nawet nie chciałem tego czytać tylko wyjść na stronę główną, nie zniechęcaj się i zapraszam na kolejną rekrutacje!

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...