Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] - Wika

Wika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: 

- Minimum 16 lat ✗ 
- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 1 miesiąc). ✓
- Wykazywanie się dużą aktywnością na forum. ✓
- Znajomość regulaminu forum na bardzo dobrym poziomie. 
- Wysoka kultura osobista. 
- Znajomość ortografii i interpunkcji. 
- Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. 
- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. 
- Nazwa tematu [Moderator] - Nick 

Wzór: 

Imię: Wiktoria

Opisz swoją osobę: Może zacznijmy od tego, że nazywam się Wiktoria i za niecały miesiąc kończę 16 lat. Mieszkam w Warszawie i od września będę chodzić do 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego (Jeśli zdam :pepemt:). Jestem na profilu mat-geo-ang i od 2 lat uczę się Niemieckiego (Mój najgorszy wybór w życiu). W chwilach wolnych od szkoły, lubię wejść na tska pogadać i pograć z Fifim, pooglądać Netflixa, wyjść gdzieś ze znajomymi oraz poćwiczyć. Jestem troszkę sportowym świrem, od małego bobasa zawsze coś trenowałam, od pływania i sztuk walki, do nart i bilardu, jednakże teraz przez COVIDa przestałam :C. Mój charakter jest trudny do opisania, codziennie jestem innym człowiekiem, mam swoje nieprzewidywalne humorki. Niestety nie posiadam żadnych skrytych talentów, poza niezdarnością i umiejętnością spalenia każdego rodzaju jedzenia, ale może kiedyś jakiś odkryję :>. Mam super fajnego, słodkiego kitka, który wabi się Lili.

Co cię skłoniło do napisania podania?: Przede wszystkim otwarta rekrutacja haha... Głównie do napisania podania skłoniło mnie kilka osób, lecz nie będę ich wymieniać... Jednakże przede wszystkim moja ciekawość, pragnienie wyzwania oraz chęć pomocy w rozwoju forum.  

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem osobą, która szybko się uczy i potrafi wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. Jestem osobą bezstronną i potrafię spojrzeć na konflikt z dwóch stron i rozwiązać go bez faworyzacji. Wywiązuje się ze wszystkich moich obowiązków na czas. 

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Z pracą moderatora kojarzy mi się przede wszystkim pilnowanie porządku na forum, rozdawanie warnów, zamykanie tematów oraz szukanie wszelakich błędów na forum. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jeśli nie mam żadnych redaktorskich rzeczy do napisania to tak z 1-2h, a kiedy zbliża się koniec miesiąca i mam troszkę roboty to potrafię spędzić do około 5h. 

Czy miałeś styczność z IPS?: Tak, najlepszy JA @ Fifat.  (sorki JAMI) mnie szkolił, wszelkie skargi na niego!

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Chciałabym rozruszać troszkę strefę typera. 

Kontakt: Steam, Teamspeak3, Discord, Facebook, Instagram, Snapchat i Skype ^^.

• Like 2
  • Dzięki 2
  • Kocham to! 2

"Niestety nie posiadam żadnych skrytych talentów, poza niezdarnością"

Uwielbiam Cię, dla mnie z miejsca przyjęta :) 

• Haha! 1
  • Wow! 1
  • Kocham to! 3

+podanie, schludne, ładnie składniowo (widać, że redaktor)

[-typerka jest moja <3]

+aktywność, widać, że dajesz serce na forum

+ips

+/- wiek i wzrost gnomie

na tak

Przez JAMI,

Niskie dziwczyny są cute uwu

• Dzięki 1

mikinov sygnatura.png

HMMM Na TAK?

+ Nawet ładne podanko

+ Jesteś dość aktywną osobą

+ Kobieca ręka zawsze się przyda :P

- kot only Pieski

• Przykro Mi 1
  • Kocham to! 1

Podanie samo w sobie jest bardzo ładne i schludne i chce się to czytać.. Aktywność jest dosyć wysoka, serduszko zostawiasz w tej redakcji, znajomość ips'a sobie przetestujemy.

Witam w zespole!

• Haha! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...