Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

[Admin TS3] north

Udostępnij

north.exe

Rekomendowane odpowiedzi

• Global Moderator

Wymagania:

Minimalny wiek 15 lat. 
Pozytywna aktywność na forum. 
Brak ostrzeżeń na koncie. 
Nienaganny wizerunek wśród administracji i graczy serwera. 
Znajomość podstawowej obsługi TS3. 
Posiadanie sprawnego mikrofonu. 
Estetycznie napisane podanie. 

Wzór:

Imię: Kacper
Nick na TS3: north
Znajmość TeamSpeaka [1-10]: mocne 9/10
Unique ID: MRrnXTVJyJO+VCkksY1dWl6n3Us=
Dlaczego Ty miałbyś dostać właśnie tą rangę?: Dlatego, że posiadam dosyć duże doświadczenie w tworzeniu kanałów, rang, dodawaniu ikonek do rang oraz kanałów itp. Dodatkowo spędzam dosyć dużo czasu na ts, a tak naprawdę na teamspeaku jestem zawsze, jeżeli mam włączonego kompa. Dodatkowym plusem jest to, że nie posiadam żadnych sporów z użytkownikami teamspeak'a.
Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Kacper i mam 16 lat. Jestem dosyć kreatywną osobą mieszkającą w małej miejscowości na Podkarpaciu niedaleko Rzeszowa. Na co dzień oprócz nauki w technikum o profilu logistycznym pomagam również rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Swoją przyszłość wiążę właśnie z rolnictwem z powodu takiego, że po prostu podoba mi się zawód rolnika i lubię zwierzęta. Oprócz rolnictwa interesuję się również piłką siatkową.

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+doświadczenie

+aktywność

+podanie 

Jesteś bardzo sympatyczną osobą, zgadzam się z tym co napisałeś w podaniu. Nie przesiaduje dużo na ts'ie, lecz słyszałem że jesteś bardzo aktywny. Wykazujesz się dużą pomocą oraz przyjaznym nastawieniem do osób trzecich. Szanujesz każdego, tak samo łatwo nawiązujesz znajomości. 

jestem na TAK, życzę powodzenia ;) 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...