Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Redaktor] Podanie na redaktora - Nefciak

Nefciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: 

- Minimum 15 lat
- Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 2 tygodnie).
- Wykazywanie się dużą aktywnością na forum.
- Wysoka kultura osobista.
- Znajomość ortografii i interpunkcji.
- "Lekkie Pióro".
- Brak aktywnych ostrzeżeń na forum.
- Nazwa tematu [Redaktor] - Nick

Wzór: 

Imię: Fabian (Nefciak)

Opisz swoją osobę: Witam, nazywam się Fabian znany bardziej jako Nefciak, mam 17 lat. Mieszkam w Rumi nieopodal wielkiego miasta o nazwie Gdynia. Do szkoły chodzę do Gdyni na kierunek "Technik budowy jednostek pływających" (Tbjp). Jestem Opiekunem na Only Mirage #1 jak i Adminem na 1vs1. Na co dzień zajmuję się prawie "Pół profesjonalnie" grać w CS:GO z team'em. Moimi zainteresowaniami jest E-spory w gierce o nazwie CS:GO jak i jazda wyczynowa na rowerze. To może teraz trochę o moim charakterze. Jestem osobą miłą jak i pomocną, nie boję się wyzwań wręcz wolę wyzwania niż rzeczy, które robię bez problemu. Jestem osobą potrafiącą się dogadać z każdym. 

Co cię skłoniło do napisania podania?: Chęć spróbowania czegoś nowego oraz próba pomocy świetnie radzącej sobie @ Wika

Dlaczego ty?: Uważam, że nadawał bym się na to stanowisko. Jestem osobą pracowitą i pomocną. 

Pisałeś już kiedyś artykuły/robiłeś wywiady?: Niestety nigdy jeszcze nie miałem nic związane z artykułami na forum ale w szkole robiłem gazetkę szkolną.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zaczynają się wakacje więc czasu wolnego będzie bardzo dużo. 3/4h ciągłej aktywności na forum, lecz bycia czujnym i odpisanie na ważna sprawę to 16h

Ortografia [1/10]: Jestem dyslektykiem ale uważam, że dobrze sobie radze z tym. 7/10

Link do minimum 3 prac: (Podanie na Moderatora)      (Podanie na Opiekuna OM#1)      (Wyrobienie godzin Adminów)

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha! 1
  • Wow! 1
  • Zdenerwowany 1

-odrzucone podanie na moda --> podanie na redaktora, mały odstęp czasu (wygląda jakbyś leciał na rangi)

-interpunkcja to chyba tak 2/10, pisząc podania nie sprawdzasz, czy np. nie ma błędów ortograficznych

+wiek

-doświadczenie

A co mi tam, jestem hejterem, ale jestem za okresem próbnym. Może mnie zaskoczysz... 

• Like 1
  • Kocham to! 3

mikinov sygnatura.png

Odrzucam z powodu:

- Niedawno pisałeś podanie na Moderatora, zostało ono odrzucone teraz podanie na Redaktora wygląda to jak lecenie na rangi, daj sobie więcej czasu. 

18 godzin temu, Nefciak napisał:

- Link do prac to chodziło o twoje prace wykonane w dziale redakcji nie o prace ogólne.

Spróbuj szans za 2 tygodnie. Powodzenia next time!

• Dzięki 1
  • Przykro Mi 1
  • Kocham to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...