Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Partnerzy

1s1k.pl
Pukawka.pl
Gosetti.pl
Mydevil.net

◈ ZAMKNIĘTY ◈Odejście na emeryturę

Udostępnij

KaeM

Rekomendowane odpowiedzi

• Cleaning service

Witojcie gaugany

Od dzisiaj będą wprowadzone małe zmiany na forum. Przez dłuższy już czas pewnie każdy zauważył, ze nie mamy czasu zajmować się wszystkim na forum i serwerami dlatego trochę zapuściliśmy sieć..
Dodatkowo są wakacje i każdy ma jakieś swoje plany na urlop i odpoczynek widać to po urlopach na forum i ilości graczy na serwerach. Niedługo wakacje się kończą i chcemy by forum zajął się ktoś młodszy i kto ma więcej chęci niż aktualne dziadki na właścicielach.

Pierwsze zmiany to takie, że @ BuBSooN , @ HaQ  i ja @ InFerNo  rezygnujemy z rangi właścicieli.
Jednak nie oznacza to, ze nas nie będzie! Zajmiemy się forum i serwerami od strony technicznej, żeby działało to jak powinno i nowi właściciele mieli dużo więcej czasu na zajmowanie się społecznością sieci na co nam zabrakło czasu i przez brak kontaktu z graczami dużo ich bało się do nas odezwać przez co dużo rzeczy które działy się na sieci a nie powinny.. nie docierały do nas.

Kolejne zmiany to..
Nowymi właścicielami zostają @ JAMI  i @ Fifat. . Nie są z nami od dzisiaj i mam nadzieję, ze poradzą sobie z ludźmi i zobaczą przez co my przechodziliśmy :D i przede wszystkim..  Obudzą was do działania i sprawią, ze na sieci znowu będzie duży ruch. My w wolnej chwili pomożemy jeśli będzie taka potrzeba.

Dalej.. 
Nowym @ Junior Administrator zostaną @ Bezi  oraz @ Mikinov . Również są z nami od dłuższego czasu i mam nadzieję, że się zmobilizujecie pomóc nowym właścicielom, żeby to stanęło na nogi.

Teraz @ Global Moderator.. Na rangę wskakują @ Wika  oraz @ north.exe  Męcie się nie pozabijać i jak już wróci ruch na forum musicie wyłonić nowych moderatorów na wasze miejsce.

Została jeszcze jedna ważna osoba na randze @ Administrator.. @ Marves  Od kiedy wskoczyłeś na rangę skończyły się problemy z postami.. Od tamtej pory nie zauważyłem pominiętej sprawy czy postu co zdarzało się wcześniej nagminnie i na forum wprowadzało to sporo zamieszania. Na forum czytasz posty zanim ktoś je opublikuje. Chciałbym, żebyś został na randze jeśli nie masz nic przeciwko bo robisz sporą robotę i bardzo odciążasz pozostałe rangi i załatwiasz to tak jak powinno być. Jeśli chłopaki będą potrzebowali pomocy mam nadzieję, ze mogą liczyć również na ciebie!

Ostatnia informacja!

Niedługo (22.08.2021) mija rok sieci.. Miały być różne eventy i konkursy ale z zaistniałej sytuacji z ilością graczy oraz licznymi urlopami i zmianami dzisiejszymi na forum.. Zostanie to przesunięte na wrzesień. Zależy nam wszystkim na dobrej zabawie a zorganizowanie tego na siłę nie przyniesie dobrych efektów. Mam nadzieję, ze już nowi właściciele się postarają, żeby zorganizować nam coś fajnego!

PS
Czekam na przelewy.

• Like 2
  • Przykro Mi 6
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• KaeM podpiął ten temat
  • Właściciel

No cóż skoro już się tak stało i odchodzicie na emeryturę, a ja wraz z @ JAMI  dostaliśmy taką szansę to postaramy się jej nie zaprzepaścić. Będziemy dążyć do tego aby wszystko szło w jak najlepszą stronę! Dziękujemy za szansę!

• Like 3
  • Dzięki 1
  • Kocham to! 4

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...