Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

[Moderator] - 1bejterek_

1bejterek_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian

Opisz swoją osobę:  Mam na imię Krystian oraz posiadam 16lat, mieszkam w małym miasteczku w woj. Wielkopolskim i tutaj się uczę. Jestem osobą towarzyską, lubię poznawać nowych ludzi. Nawiązywanie kontaktów przychodzi mi z łatwością (dlatego w sumie na moderatorze bardzo mi się to przyda). Zawsze służę pomocą jak i radą czasem jak nie wiem czegoś to dopytuje innych aby uzyskać pomoc dla innej osoby. Cenię sobie u ludzi szczerość, bardzo nie lubię kłamstwa i oszustwa. Jednymi z moich największych pasji są streamowanie oraz wykonywanie grafik (uczę się obecnie w tej dziedzinie). W wolnym czasie lubię pograć sobie w jakieś gierki na komputerze np. minecraft lub gta. Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać także to tyle. 

Co cię skłoniło do napisania podania?: Składam to podanie, ponieważ chciałbym objąć to stanowisko i móc w końcu coś robić w tej sieci. Chodzi mi tutaj generalnie o pomoc. Szanse na otrzymanie tej posady są raczej nikłe, ze względu na mój staż (obiecuje, że go nadrobię), który posiadam i to, że jest już kilku administratorów, ale chciałbym spróbować, ponieważ każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem osobą wymagającą, ale też twardo dążącą do upragnionych celów, więc na szybką stratę zapału nie ma co liczyć. Jeśli otrzymam tą szansę postaram się jak najlepiej wykonywać moje obowiązki. Z aktywnością nie będzie raczej problemu. Współpracować w grupie również umiem, więc liczę na miłą współpracę.

Dlaczego ty?:  Szczerze mam doświadczenie mega duże miałem styczność już z tym silnikiem, który jest wgrany na to forum, ponieważ miałem junior admina na pawnej sieci (nie podam nazwy sieci, ponieważ nie chce nic reklamować). Jeśli wyższa administracja poprosi mogę podać. Szczerze jestem obeznany w tej dziedzinie, posiadam umiejętnośći w posługiwaniu się Panelem Moderatora oraz Panelem Administratora, dlatego iż jako junior administrator posiadałem w praktyce wszystkie permisje. Ogólnie byłem mega pomocny administracja jak i użytkownicy byli mega ze mnie zadowoleniu, z tego powodu jaki miałem zapał do tej pracy. Na tym forum w sumie też się zajmowałem redakcją i posiadam też spore doświadczenie w tym (wiem, że to nic nie wnosi, ale warto wspomnieć, ponieważ mogę u was w sumie też przyczynić się do redakcji jeżeli byłaby taka możliwość. Nie przeszedłem tutaj dla rangi. Dlatego też moim głównym powodem jest Chęć pomocy oraz rozwój

Jak sobie wyobrażasz przyszłą pracę jako moderator?: Pomoc użytkownikom, ostrzeganie ich za nieodpowiednie zachowanie oraz zamykanie starych postów. (moderacja) 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Myślę, że 3-4h starczy na moderowanie forum, co do aktywności to będę aktywny w południe oraz wieczorem, ponieważ wtedy będę miał najwięcej czasu na forum. Zależy też od dnia, bo też będą takie dni, że będę musiał się uczyć wtedy wiadomo, że będę mniej aktywny np. z 2h. Chyba każdy rozumie to i wie jak to bywa w życiu, a szczególnie jak się w szkole średniej 2 klasy.

Czy miałeś styczność z IPS?: Tak mialem. 

Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Aktualnie to nic, bo wszystko jest okej, jeśli na coś wpadnę powiem wyższej administracji. 

Kontakt: Discord, ts3, fb. 

Szanse na otrzymanie tej posady są raczej nikłe, ze względu na mój staż (obiecuje, że go nadrobię)” Po tym zdaniu już mi się odechciało czytać xD, 

+/-podanie napisane jakbyś się starał o jakąś pracę marzeń (mi się osobiście nie podoba)

- Co byś zmienił gdybyś się dostał na posadę: Aktualnie to nic, bo wszystko jest okej, jeśli na coś wpadnę powiem wyższej administracji. 

Jak sam mogłeś zauważyć chyba nie ma zbyt dużo do roboty, wiec wątpię żeby następny moderator się przydał patrząc na to ile jest ludzi z wyższymi rangami

- „Nie przeszedłem tutaj dla rangi. Dlatego teżmoim głównym powodem jest Chęć pomocy oraz rozwój„ 

rejestracja 14 września

czas spędzony na forum 48 minut

+IPS 

Jestem na Nie

Przez Mikinov,

akurat robota się zawsze znajdzie :)

Przez north.exe,

3.15  Kolor czerwony jest TYLKO i wyłącznie dla Administracji forum.

• Like 1
  • Kocham to! 1

maksiu-1.gif

- nie spełniasz wymagań tzn. posiadania aktywnego konta na forum min. 1 miesiąc, wykazywanie się dużą aktywnością na forum, bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum.

Jak przyszedłeś na forum zaznaczyłeś, że będziesz chciał startować na moderatora, ale stwierdziłeś, że na start pójdziesz sobie na admina TeamSpeak'a. Pisałem, że jak chcesz pójść na moderatora to żebyś posiedział na forum i wtedy dopiero złożyć podanie. Nie posłuchałeś tego. Konto na forum masz od 15 dni, gdzie nie spędziłeś na nim nawet godziny.

+ wiek

+/- Podanie. Z tego co widzę podczas pisania bazowałeś na moim podaniu.

+ chęci

+ IPS

Osobiście jestem na nie, ale jestem w stanie ci dać szansę się wykazać, także jestem również za okresem próbnym nie dłuższym jak 7 dni.

• Kocham to! 1

Sygnatura.jpg

+ wiek

+ IPS

- aktywność na forum (Czas Online: 51m 44s)

- rozpoznawalność wśród użytkowników 

Po założeniu konta na forum wpierw złożyłeś podanie na administratora ts3, gdzie Ciebie nikt tam nie widywał, teraz gdy trochę czasu minęło napisałeś podanie na moderatora mimo to, że bardzo dobrze wiesz o tym jak wygląda Twoja aktywność, a raczej brak jej... Popraw aktywność na forum, serwerach jak i ts3 oraz daj się zapoznać wszystkim, a przede wszystkim administracji.

Chwilowo jestem na NIE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...