Skocz do zawartości

PRZYJETA Skarga na administracje v2

Mkm

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy skarga: Siedzimy na ts, po wczorajszej sytuacji z wyzywaniem nas na czacie publicznym, fix przerzuca jakiegoś "Krzycha" na nasz kanał po czym bierze go z powrotem, dodatkowo @ ReKo  dostał wiadomość do przekazania dalej do niego :
[10/25/2021 18:36] Krzychuuu: powiedz temu reko ze chuj mu w dupoe
[18:36] Spierd*laj mi od maskotki tsa,fix jest fajny i tylko pedały go nie lubią,jeba* 60-siądzki <3.Pozdrawiam Krzychu
[18:36] <3

Dodam że aktualnie Krzychu siedzi z fixem na kanale i nie wierzę że fix nie wie o tej wiadomości jak i komentarzu pod skargą reka :) 

obraz_2021-10-25_185715.png

Edytowane przez Mkm
  • Dzięki! 2
  • Haha! 1
  • Kocham to! 2

maksiu-1.gif

Zgodzę się z Mkm, bo jednakże tak nie powinno być i również muszą oni szanować kogoś przestrzeń. Skoro chciał wejść i porozmawiać o tym to na spokojnie i z kulturą, a po drugie nie wrzucać kolegę w to jeszcze tylko samemu załatwić. Jestem za tym abyście porozmawiali o tej sytuacji z nimi. Pozdrawiam cieplutko :pepeLove:

• Dzięki! 1

hej.webp

Siedze na kanale, masz problem chodz pogadac ,movną on mnie missclickiem bo mial gdzie indziej,taka skarge to se do kosza wsadz

• Dzięki! 1
  • Smutno mi! 1
  • Kocham to! 1

Jestem zdania tego abyście się dogadali, a nie tutaj spamili, albo  iść na kompromis i nie wchodźcie sobie w drogę będzie najlepiej. Pozdrawiam <3

• Kocham to! 1

hej.webp

Tak jak pisałem na chatboxie @ Fix  dostaje derank do rangi NA jeśli dalej będzie się to powtarzać będą wyciągane kolejne wnioski 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...