Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na admina - Only Mirage

Azog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Wymagania:

•  jakiekolwiek doświadczenie/znajomość komend
  • znajomość regulaminu i taryfikatora kar

Wzór:

1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"):
2. Imię: 
3. Wiek: 
4. Staż (podaj link do GT): 
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania):
8. Konto PRIME (tak/nie): 
9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): 
10. SID (SteamID):
11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): 
12. Kontakt: 

• Lubię to! 1

chrome_zYpWOxy7rD.png

unknown.png.551818ed49c250ad9332a61d1aa3c2a8.png

• 3 tygodnie później...

1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"):Pirat Drogowy CS-ZONE.PL

2. Imię:Krystian

3. Wiek: 17

4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player/Pirat drogowy CS-ZONE.PL/145.239.19.183:28015/

5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Niestety nie byłem nigdy adminem na serwerach CS:go

6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 4/5 godzin dziennie

7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania):lubię spędzać czas na serwerze a czasem są cheaterzy a nie zawsze jest admin który by ich banował

8. Konto PRIME (tak/nie): Nie ale będę kupował

9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): TAK

10. SID (SteamID):STEAM_0:0:618183837

11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): TAK

12. Kontakt: Discord: Kylo420#3098

• Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...
1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"):1legit/Merfffo.YT :) cs-zone.pl
2. Imię: igor
3. Wiek: 18
4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=MWxlZ2l0L01lcmZmZm8uWVQgOikgY3Mtem9uZS5wbA%3D%3D&host=145.239.19.183:28015
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):byłem Opiekun serwera z 2 lat adminem na serwerach  
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:10-15
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania):Mam na imię Igor i mam 18 lat Lubię grać w Cs i pilnować serwerów
8. Konto PRIME (tak/nie): tak
9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): tak 
10. SID (SteamID):STEAM_0:1:540106750
11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): tak
12. Kontakt: fb,dc,ts.https://steamcommunity.com/profiles/76561199040479229/
Edytowane przez Bałwanek
  • Haha! 1

• Junior Administrator
Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"):Bozydar | Cs-Zone.pl
Imię: Dave
Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player/Bozydar | Cs-Zone.pl/145.239.19.183:28015/
Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):Tak byłem administratorem na serwerze, bylem na stanowiskach rowniez jako opiekun/właściciel serwera oraz z rang forumowych: Właściciel Sieci, Administrator Sieci, [email protected] Sieci, Gmoderator, Moderator,Redaktor.
Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:Jeżeli czas pozwoli to 4 godziny dziennie
Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): Wydaje mi się, że jakieś doświadczenie mam i chętnie wspomogę członków administracji OM w pilnowaniu serwera. Nie raz są oponenci, którzy latają na wspomagaczach pod nieobecność admina/opiekuna. Denerwują mnie również gracze młodszego pokolenia którzy wykrzykują "sheesh" lub piszczą do mikrofonu próbując zwrócić na siebie uwagę. Chce zapobiec osób: czitujacych, podszywających się pod graczy/adminów, drących się do mikrofonu czy też reklamujących konkurencyjne sieci w nicku.
Konto PRIME (tak/nie):Tak
Posiadasz mikrofon? (tak/nie):Tak posiadam sprawny mikrofon
SID (SteamID):STEAM_1:1:604845375
Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie):Tak
Kontakt:Facebook,Steam,Discord, 
Edytowane przez north.exe
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Kocham to! 3

1. Nick: Nefciak @
   Nefciak

2. Imię: Fabian
3. Wiek: 16
4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player/Nefciak/145.239.19.183:28015/
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Bylem przez ponad pol roku Opiekunem.
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 1-2h dziennie
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania):Dlaczego ja? Uwazam, ze bylbym dobrym Adminem na tym serwerze. Mam duze doswiadczenie, jak i ogromny bagaz doswiadczen jako Admin lub wyzej.
9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie):  tak
10. SID (SteamID):STEAM_0:0:548962931
11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie):  tak
12. Kontakt: forum dc steam
  • Lubię to! 1
  • Smutno mi! 1
  • Kocham to! 1

Nick z serwera:   CukrowyTato
Imię: Gracjan
Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198878418891/
Czas spędzony na serwerze (LINK-GT):https://www.gametracker.com/player/CukrowyTato/145.239.19.183:28015/
Doświadczenie: Byłem adminem przez rok na innym serwerze  4lata gram w csa 
Znajomość komend admina: 6/10
Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:   Jestem aktywny na serwerze, spoko morda jestem . Szanuje każdego na serwerze 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: 1-6h
Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]  TAK 
Akceptacja regulaminu admina/serwera: TAK
Kontakt:  msg/steam/dc 
Konto Prime?: [ TAK / NIE ] TAK 
Potrafię rozpisać demko: [ TAK / NIE ]   NIE 

• Lubię to! 1
  • Wrr! 1

1. Nick: hzz
3. Wiek17
4. Staż (podaj link do GT): GameTracker.com : Player Page for hzz  ps. godzinki dobije bez problemowo :)
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): 9.5/10
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 2h
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): Jestem aktywny dosyć często, odkąd zaczołem przygodę z serverem. 
   Wiekszość administracji mnie raczej lubi. Jestem w stanie pomóc w każdym momencie kiedy jestem na komputerze. 
   Jestem w stanie rozpoznać róznorodne rodzaje cheatów, więc szybko rozpoznam osobę która ich używa.
8. Konto PRIME (tak/nie): Tak
9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): Tak
10. SID (SteamID): STEAM_0:1:511853332
11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): Tak
12. KontaktSteam, Discord, TeamSpeak
Edytowane przez patryczekk

1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"): Pan Smietanka_KeyDrop
2. Imię: Damian
3. Wiek: 16
4. Staż (podaj link do GT):https://www.gametracker.com/player/Pan%20Smietanka/145.239.19.183:28015/ 
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): nie byłem adminem ale wiem, że jak poproszę o pomoc innych adminów to mi pomogą
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 5 godzin lub więcej
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): pomyślałem, że warto ponieważ wszyscy mnie lubią, w takim sensie, że nie wyzywają mnie.
8. Konto PRIME (tak/nie): nie 
10. SID (SteamID):76561199160765833
12. Kontakt: discord- Pan Śmietanka#5901
  • Smutno mi! 1

1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"):1legit/Merfffo.YT :) cs-zone.pl
2. Imię: igor
3. Wiek: 18
4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=MWxlZ2l0L01lcmZmZm8uWVQgOikgY3Mtem9uZS5wbA%3D%3D&host=145.239.19.183:28015
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):byłem Opiekun serwera z z 2 lat adminem na serwerach
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:10-15
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania):Mam na imię Igor i mam 18 lat Lubię grać w Cs i pilnować serwerów itp
10. SID (SteamID):STEAM_0:1:540106750
12. Kontakt: fb,dc,ts.https://steamcommunity.com/profiles/76561199040479229/
  • Haha! 2

1. Nick: hzz
3. Wiek17
4. Staż (podaj link do GT): GameTracker.com : Player Page for hzz 
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): 9.5/10
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 2h
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): Jestem aktywny dosyć często, odkąd zaczołem przygodę z serverem. 
   Wiekszość administracji mnie raczej lubi. Jestem w stanie pomóc w każdym momencie kiedy jestem na komputerze. 
   Jestem w stanie rozpoznać róznorodne rodzaje cheatów, więc szybko rozpoznam osobę która ich używa. Ps zachowanie poprawiłem.
8. Konto PRIME (tak/nie): Tak
9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): Tak
10. SID (SteamID): STEAM_0:1:511853332
11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): Tak
12. KontaktSteam, Discord, TeamSpeak

• 1 rok później...
Nick z serwera:Rumcajs
Imię:Maciej
Steam_ID z gry:STEAM_0:1:177553487
Czas spędzony na serwerze (LINK-GT):https://www.gametracker.com/player/Rumcajs/145.239.19.183:28015/
Doświadczenie na stanowisku:Bylem administratorem na innej serwerownii przez pol roku.
Znajomość komend admina w skali (1-10): 7
Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Jestem mila i pomocna osoba ktore chce zeby bylo jak najlepsza atmosfera na serwerze oraz spedzam wiekszosc czasu na serwerze
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?:2 godzinki w weekendy wiecej oczywiscie.
Posiadasz sprawny mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
Akceptacja regulaminu admina/serwera: [ TAK / NIE ] TAK
Kontakt:DC-Rumcajs#8418 Steam
Status Prime?: [ TAK / NIE ] TAK
Potrafię rozpisać demko: [ TAK / NIE ] TAK
  • Kocham to! 1

1. Nick - Obecny oraz niezmienny Night Zone
2. Imię: Krzysztof
3. Wiek: 19
4. Staż: link - https://www.gametracker.com/player/Night Zone/145.239.19.183:28015/
5. Doświadczenie w adminowaniu: nigdy nie byłem administratorem, bedzie to moj 1 raz.
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: 2h dziennie w weekendy trochę więcej.
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): 
Jestem rozważną osobą trzymającą się zasad, która uważa, że ład i porządek musi być.
Kreatywnie podchodzę do różnych propozycji, tematów, wyciągam wnioski i próbuję wyjść 50/50 z graczem.
Jestem miły, kulturalny, oraz poprawny ortograficznie.
Na koniec mogę dodać, że staram się, aby na serwerze panowała miła i przyjemna atmosfera nie zależnie od mojego statusu.
10. SID (SteamID): 
  1. STEAM_0:1:545258995
12. Kontakt: DC
  1. Czas Na Żniwa 😈 #5954

• Haha! 1
  • Kocham to! 1

• 2 tygodnie później...
1. Nick - niko (czasami coś dodaje do tego nicku)
2. Imię: Nikodem
3. Wiek: W lutym 19
4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player/niko cs-zone.pl/145.239.19.183:28015/
5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym): Byłem już administratorem serwera cs:go
6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?: Myślę że około 10 ( Zależy od szkoły itp. )
7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): Myślę że nadam się na to stanowisko, ponieważ mam już jakieś doświadczenie pełniąć role administratora na innym serwerze cs:go. Mam ochotę pomagać oraz dążyć do tego aby rozgrywka na tym serwerze była jak najlepsza.
10. SID (SteamID):  76561198254156683
12. Kontakt: dc niko L☹VE#2089 fb,ts

Edytowane przez niq133
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1