Skocz do zawartości

Typowanie FAME MMA 12 + bon


HaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Moderator

28-fame-mma-12-event-logo.png
 

Zasady typowania:

 

1. Każdy post musi zawierać wzór.

2. Posty nie zawierające wzoru oraz wytypowanego zwycięzcy będą usuwane i karane.

3. Każdy użytkownik może wziąć udział w typowaniu.

4. Za każdą poprawną odpowiedź przydzielamy 1 punkt.

5. Czas na odebranie nagrody jest do 2 tygodni po ogłoszeniu wyników, później nagroda przemija.

6. Głosować można do godziny 19:00 20 listopada.

7. Publikując post akceptujesz zasady.

8. Zakaz edytowania swoich wypowiedzi po zamknięciu tematu.

9. W podpunkcie: "W której rundzie zakończy się walka?:" do wyboru są warianty:

- 1 runda

- 2 runda

- 3 runda

Nagrody
I Miejsce - licencja na następną gale Fame MMA 13!
II Miejsce - Skin do broni Glock-18 | Moda
III Miejsce - Vip na forum oraz na serwerze wybranym na 31 dni 


Podaj sposób zakończenia walki, aby zdobyć dodatkowy punkt ( KO, TKO, PUNKTY ). Z każdej poprawnie obstawionej walki można uzyskać 3 punkty.

 

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca:
KO/TKO/PKT:
Runda:

  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca: Don Kasjo
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 1

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca: Wiewiór
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca:
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca: Zusje
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 1

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca: Arkadiusz Tańcula
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca: Anna Andrzejewska
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 1

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: Krycha
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Ryba
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: Mateusz
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

  • Lubię to! 1

 

 

obraz_2022-12-31_142154647.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca:Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
KO/TKO/PKT:TKO
Runda:1

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca:Adrian „Polak” Polański
KO/TKO/PKT: TKO
Runda:2

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca:Piotr „Bestia” Piechowiak
KO/TKO/PKT:KO
Runda:1

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca:Marta „Martirenti” Rentel
KO/TKO/PKT:PKT
Runda:2

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca:Jacek Murański
KO/TKO/PKT:TKO
Runda:2

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca:Anna Andrzejewska
KO/TKO/PKT:TKO
Runda:2

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: Maciej „Szewcu” Szewczyk
KO/TKO/PKT:PKY
Runda:2

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Kornel „Koro” Regel
KO/TKO/PKT:PKT
Runda:3

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: Kacper „Blonsky” Błoński
KO/TKO/PKT:TKO
Runda:1

  • Lubię to! 1

mikinov sygnatura.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca: Zombie
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 6

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca: Polak
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca: Bestia
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 1

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca: Zusje
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca: Arkadiusz Tańcula
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca: Anna Andrzejewska
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 1

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: Krycha
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Koro
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: Blonsky
KO/TKO/PKT: TKO
Runda: 2

Edytowane przez KilleR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca: Kasjo
KO/TKO/PKT: KO 
Runda:1 

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca: Polak
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca: Bestia
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca: Zusje
KO/TKO/PKT: KO
Runda: 2

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca: Tańcula
KO/TKO/PKT: KO
Runda: 1

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca: Kamiszka
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: Szewcu
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Ryba
KO/TKO/PKT: KO 
Runda: 2

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: Mateusz
KO/TKO/PKT: PKT
Runda:3 

  • Haha! 1

Przestań marzyć zacznij działać... 4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca: Don Kasjo
KO/TKO/PKT: Ko
Runda: 1

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca: Polak
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca: BESTIA
KO/TKO/PKT: TKO
Runda:  2

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca: Zusje
KO/TKO/PKT: pkt
Runda:

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca: Tancula
KO/TKO/PKT: tko
Runda: 3

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca: kamiszka
KO/TKO/PKT: koXD
Runda:2

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: krycha
KO/TKO/PKT:PKT
Runda:

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Ryba
KO/TKO/PKT: PKT
Runda:

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: BLONSKY
KO/TKO/PKT: PKT
Runda:

Zrzut ekranu 2022-04-21 185453.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI FAME MMA 12

 

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
zwycięzca: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 6

 

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
zwycięzca: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
zwycięzca:  Piotr „Bestia” Piechowiak
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
zwycięzca: Kamila „Zusje” Smogulecka
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
zwycięzca: Arkadiusz Tańcula 
KO/TKO/PKT: Murański dyskwalifikacja
Runda: 1

 

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska
zwycięzca: Anna Andrzejewska
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk
zwycięzca: Krystian „Krycha” Wilczak
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
zwycięzca: Kornel „Koro” Regel
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
zwycięzca: Kacper „Blonsky” Błoński
KO/TKO/PKT: PKT
Runda: 3

 

Jeśli znajdziecie jakiś błąd to zgłoście mi na pv, bo ja się na tym totalnie nie znam i przyznaje się do tego :>

  • Kocham to! 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Moderator

1. Miejsce 
@ IzI  
2. Miejsce
@ KilleR   i @ Mikinov   
3. Miejsce
@ Marves  @ Alojz   

Zapraszam po odbiór nagród na pw!

  • Dzięki! 1
  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...