Skocz do zawartości

Odwołanie Jakiś Smutasek

Jakis Smutasek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jakiś Smutasek

Nick admina banującego: [Opiekun][O.M] olaf

Data/Mapa: 2021-11-18 11:07:11/Mirage

SteamID: STEAM_0:1:628820393

Serwer na którym zostałeś zbanowany: Mirage

Opis sytuacji: Dostałem bana za współpracę z cheaterem bez sensu ponieważ to [Smurf:D zaprosił mnie na disc o dopytanie się o free vip na 7dni.Na ts powiedziałem że z nim gadam a pomagałem mu zrobić tylko freevip i dostałem wspóprace z cheaterem.(Gadałem z nim max2godziny z przerwami bo pisał do mnie na disc jak nie wiedział czegoś na serwerze"Komęd dotyczących !shop nie wiedział jak ustawić kolorowego nicku itp...")].

Długość bana Pernament

Siedziałem na tsie ze znajomymi( @ Mkm  @ Zbychu  @ SzaLuu ) i wchodzisz do nas, bo kolega ( @ Kylordm321 ) napisał o darmowego vipa za rejestracje. Ja tam nadaje mu tego vipa, a wy razem siedzicie na discordzie ( tak mówiłeś przynajmniej). Jako, że nadanie tego vipa trochę trwało to siedziałeś z nim na tym discordzie i razem graliście na mirku. Zagrałeś z nim dobre kilka map na tym mirku i nie zauważyłeś, że chłop patrzy na praktycznie każdego przez ściany. Wszedłem na serwer i po kilku rundach napisałem Ci, że chłop coś ma bo za pewnie wychodzi wszędzie. Odpisałeś mi wtedy, że na pewno nic nie ma, bo z nim gadasz na discordzie. Stwierdziłem, że zobaczę demko, bo chłop mi się nie podobał i wyszło na moje bo chłop ewidentnie miał wh, a ty go chroniłeś pisząc, że nic nie ma bo jesteś z nim na dc.

• Lubię to! 1

Video-_1_-1_1_.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...