Skocz do zawartości

Odwołanie

Ivalioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: davicito

Nick admina banującego: Killer czy jak on tam ma

Data/Mapa: 2021-11-26 16:48:49/Mirage

SteamID: STEAM_0:0:593784199

Serwer na którym zostałeś zbanowany: 5v5

Opis sytuacji: "Admini" sie bawili ( nie zabijali sie i chodzili sobie po mapie), gdy zwróciłem im uwage w nie kulturalny sposób dostałem bana na 1d za "Wyzywanie właściciela" gdy nie wyzwałem;p

Długość bana: 1d

• Haha! 1

Choć, zły powód bana napisałem to jednak kultura zalicza się też, więc wysyłam tutaj ssa z demka. 

Na początku chciałbym zaznaczyć, że byłem sam z Goblinem na serwerze sprawdzaliśmy sobie skiny, a następnie siedziałem na telefonie i czekaliśmy aż ktoś wbije na serwer, kiedy on wbił na serwer i jeszcze jedna osoba napisał na czacie, żebyśmy grali normalnie, więc od razu zaczęliśmy grać, więc nie wiem po co te pisanie wulgaryzmem. Jeszcze jedno to już nie pierwszy raz jak tak się zachowujesz na serwerze do graczy i piszesz w ich stronę bluźnierstwa.

image.png

2 godziny temu, KilleR napisał:

Choć, zły powód bana napisałem to jednak kultura zalicza się też, więc wysyłam tutaj ssa z demka. 

Na początku chciałbym zaznaczyć, że byłem sam z Goblinem na serwerze sprawdzaliśmy sobie skiny, a następnie siedziałem na telefonie i czekaliśmy aż ktoś wbije na serwer, kiedy on wbił na serwer i jeszcze jedna osoba napisał na czacie, żebyśmy grali normalnie, więc od razu zaczęliśmy grać, więc nie wiem po co te pisanie wulgaryzmem. Jeszcze jedno to już nie pierwszy raz jak tak się zachowujesz na serwerze do graczy i piszesz w ich stronę bluźnierstwa.

image.png

Upomnienie sie daje a nie kurwa z banem na 1d wyjeżdżasz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...