Skocz do zawartości

Ethereal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ethereal

Nick admina banującego: Bozydar

Data/Mapa: de_mirage 13.12.2021 12:15

SteamID:  

[U:1:1023297522]

Serwer na którym zostałeś zbanowany: OnlyMirage/Unikat

Opis sytuacji: Admin nie wytrzymał presji i kliknął ban hammera za WH. Smuteczek :(

Długość bana: Perm

• Junior Administrator

Witam oponenta

Wystarczyła mi jedna twoja akcja do tego by być pewnym, że w 99.9 %  posiadasz wspomaganie pola widzenia.

Akcja w której biegniesz do okna (dżungli)  patrzysz się prosto w ściane, gdzie osoba z TT biegnie na rampe, zawracasz pozycje, schody celujesz typowi idealnie przez smoka i go zabijasz pewnym trafem (nie bylo widać przeciwnika)

Po wejsciu na wanisha nie musiałem więcej patrzeć na akcje  zeby Ci wlepić perma.

Podstawy do tego są następujące:

- CS:GO masz na tym koncie od 2019 roku 18 sierpnia 

- 1 lvl w CS:GO

- 3 poziom Steam

- Łącznie 15 h  w grze ( w przeciągu ostatnich 2 tygodni 13.7 h )

- Konto twoje Steam masz od 2 lat i 3 miechów i dziwne, że przez tyle czasu masz tak mało godzin a grasz na osobę która ma wysoki staż. 

Wejdź na swoje główne konto  to wtedy ci przyznam, ze jestes prosem

Ps. Jezeli mi powiesz ze nic nie masz bo masz 27 gier w swojej bibliotece to  mnie rozśmieszysz do potęgi

Edytowane przez Bozydar
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

• Junior Administrator

@ MzDevil

Rozpisałem Ci powyzej..

Pobierz demko i sam zobacz a godzine masz podaną o której dostał 13.12.2021 12:15  a wystarczy logicznie o minute się cofnąc w czasie i zobaczyć akcje po której poleciał.

• Lubię to! 1

Kompletny brak wiedzy admina, aż wstyd żeby w taki sposób "oceniał gracza". 

Chciałbym żeby ktoś bardziej kompetentny się tym zajął czekam  już 20h ponad a dalej Admin nie rospisał dema.

• Haha! 2
  • Kocham to! 1

• Junior Administrator

1. Co miałem napisać to zostało zamieszczone, i nie mam nic więcej do dodania.

2. Nie wiem co ja mam rozpisać skoro to się tyczyło tylko jednej rundy, w której brało zaledwie 3 osoby.

3. Niech jakieś obowiązki robią członkowie UBT,a nie ze ja mam zrobić im gotowe a ich robotą bedzie  tylko i wyłącznie wejście w funkcje moderacyjne i kliknięcie "zbanowany" lub "niezbanowany". 

Tyle ode mnie a jeśli chodzi @ Ethereal  to co miałem napisać jest powyzej. I proszę nie podwazac moich kompetencji bo swoją wartość znam. 

Dziekuje i nie pozdrawiam 

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Kocham to! 1

Chwila chwila szefito

5 godzin temu, Bozydar napisał:

3. Niech jakieś obowiązki robią członkowie UBT,a nie ze ja mam zrobić im gotowe a ich robotą bedzie  tylko i wyłącznie wejście w funkcje moderacyjne i kliknięcie "zbanowany" lub "niezbanowany". 

to twoim obowiązkiem jest rozpisanie sytuacji podejrzanych, nie ubt

więc możesz rozpisać to, co zaszło, albo zakończymy tą sytuację w inny sposób

mikinov sygnatura.png

• Junior Administrator

Runda 12:5 

1:28 - Akcja w której biegniesz do okna (dżungli)  patrzysz się prosto w ściane, gdzie (1) osoba z TT biegnie na rampe, zawracasz na tę  pozycje, wcelowujesz się na schody i na podwójnym zoomie typa zabijasz  przez smoke'a   pewnym strzałem (nie było widać przeciwnika)

1 runda proszę bardzo członkowie UBTeamu, na gotowe reszta roboty wasza :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...