Skocz do zawartości

Opinie o Bałwanku

Wika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1422369794_anonimoweopinie.png.7d625ed881b80bf312cbbef6ba93021e.png

Witajcie drodzy użytkownicy!

Po dłuższej przerwie anonimowe opinie powracają!
Dziś, na celowniku znalazł się opiekun Only Mirage - @ Bałwanek   Jesteście ciekawi co sądzą o nim inni użytkownicy?
Zapraszam wszystkich do czytania anonimowych odpowiedzi naszych forumowiczów!

1 Użytkownik:

Cytat

Rzetelna praca na serwerze, ale też czuję lekką pogardę do większości osób spoza jego grona. Prowokuje na czatboxie i to irytuje

2 Użytkownik:

Cytat

Olafek hmmm. +rep lubię typa. Co prawda nie tak jak Itachiego, ale tez jest kox. Naprawdę jak najbardziej na +

3 Użytkownik:

Cytat

Spoko gość wie że jestem leniem ale mnie nie wyzywa <3

4 Użytkownik:

Cytat

Miły, zabawny i kulturalny człowiek. Profesjonalny gracz w cs’a z niesamowitymi taktykami na Mirku i elitarny gracz Fify 22. 

5 Użytkownik:

Cytat

Spoko Opiekun, któremu zależy na tej posadzie i widać, że robi dużą robotę na serwerze jak i aktywny na forum.

6 Użytkownik:

Cytat

Olaf to jakiś totalny lamus, upija się paroma piwami, wódki nie lubi, nie pali, przyjeżdżam do niego w ferie i tak mu napakuje mefedronu i kokainy do nosa ze w końcu pozna co to dobra impreza, tak serio to kocham Olafka 

7 Użytkownik:

Cytat

Dobra mordka ale dużo płacze 

8 Użytkownik:

Cytat

Bałwanek to spoko mordka, zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkiego i ogólnie lubię chłopa

9 Użytkownik:

Cytat

Bałwan jak bałwan, ma długą marchewkę ale nie tam gdzie trzeba.

10 Użytkownik:

Cytat

Dużo krzyczy, i przeklina 

11 Użytkownik:

Cytat

Osobiście uważam, że jest bardzo mila osoba zaangażowana w serwer i życie sieci. Milo się z nim rozmawia jak i gra.

12 Użytkownik:

Cytat

Wydaje się okej mimo to ze prawie z nim nie gadałem.

13 Użytkownik:

Cytat

Bałwanek bardzo pomocna osoba, czasami ciężka do zrozumienia, lecz nie da się go nie lubić. Jest cichy, ale to tylko moim zdaniem maska, bo za nim śmieszny i sympatyczny chłopak, pozdrawiam cieplutko 

Oryginalność wypowiedzi została zachowana

Uważaj, możesz być następny/a!

• Kocham to! 4

7 godzin temu, Bałwanek napisał:

o ja cie ale milutko. Kocham was wszystkich!:pepeLove:

Ja cie nie kocham ale lubie. Jesteś spoko nie masz kija w dupie jak połowa adminów. Opinie jak najbardziej prawidłowe.

• Kocham to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...