Skocz do zawartości
Przejdź do tematu

Rekrutacja na Admina Serwera!

Nie czekaj za adminem! Zrób to szybciej sam!

-Czujesz się na siłach? Już teraz złóż podanie!

Przejdź do tematu

Głosuj z nami!

Zagłosuj razem z nami na serwery

i zgarnij przywileje z głosowania!

Przejdź do tematu

Nowość na Cs-Zone

Nowy szablon zagościł w Zoniakach

- pomóż nam się rozwijać i zgłoś błąd!

Sponsorzy / Partnerzy

Małe wyjaśnienia, przeprosiny i co dalej.

Azog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie misie kolorowe ( @ Użytkownik), chciałbym się przed wami wytłumaczyć odnośnie ostatniego miesiąca z jakiego powodu wyszło całe zamieszanie i niedopracowanie wszystkiego a co za tym idzie zaniedbanie was. 

Ogółem wygląda to tak że wyjechałem na urlop w połowie grudnia i wróciłem z niego w niedzielę, na urlopie nie miałem zbyt czasu bo byłem zajęty a po całym dniu robienia czegoś nie miałem siły ani chęci aby cokolwiek robić. 

───────────────────────

Event świąteczny zapowiadał się zajebiście a wyszło jak wyszło...  Częściowo to moja wina ponieważ nie naprawiłem błędów na czas i nie przetestowałem wszystkiego tak jak powinienem za co Was bardzo przepraszam. Drugą częścią jest to że autor pluginu świątecznego (pierniczki) miał napisać dodatek do sklepu w którym będziecie mogli kupić unikatowe rzeczy. Dziś otrzymałem od niego informację, że panel jest połowie budowy a on aktualnie nie ma czasu przez kursy zawodowe. Jak tylko coś się zmieni od razu was poinformuję. 

Reszta nagród za event świątecznych zostanie rozdana przeze mnie do końca tygodnia, włącznie z opublikowaniem wyników przez @ dNtyQ70.png Święty Mikołaj  kto i ile nazbierał skarpet. 

───────────────────────

Wciąż borykamy się z problemami z płatnościami w sklepieSMS i pracujemy nad jego rozwiązaniem, kolejnym problemem o którym wiemy i pracujemy nad nim to dziwne spadki FPS na serwerze Only Mirage. 

───────────────────────

Do końca tygodnia zostaną wprowadzone przeze mnie następujące zmiany na serwerach:

• Co roczny reset wszystkiego (kredyty, zakupione usługi za kredyty, rangi, ranking, logi, niektóre osoby dostaną amnestię na serwerach),
  • Wgram nowe roundsoundy,
  • Naprawiony zostanie Sklep na usługi,
  • Zostaną zaktualizowane wszystkie pluginy do najnowszych wersji,
  • Do końca miesiąca na serwerach pojawią się misje w których za wykonanie zadań dostaniecie kredyty, i nagrody w postaci VIP.
  • Do końca tygodnia na forum pojawi się temat z opisem wszystkich cyklicznych wydarzeń, które będą odpalane na serwerach oraz temat o Weekendowych Wydarzeniach.
  • Od stycznia zaczniemy tworzyć cyklicznie co miesiąc różne turnieje 1vs1, 2vs2, 5vs5 w CSGO & Lolu.

• Like 1
  • Dzięki 2
  • Kocham to! 6

▬▬▬.◙.▬▬▬
═▂▄▄▓▄▄▂
◢◤ █▀▀████▄▄▄▄◢◤
█▄ █ █▄ ███▀▀▀▀▀▀▀╬   
◥█████◤        
══╩══╩══

Śmigło

pobrane.png

Taki żarcik :gachiBASS:

• Haha! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...