Skocz do zawartości

[Przyjęte] Podanie na stanowisko Typer


Myslidar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Bartek
Wiek:15
Opisz swoją osobę : Hej jestem Bartek. Mam 15 lat. Nie jestem jakiś niesamowity, ale potrafię słuchać innych, staram się być dobry dla innych, towarzyski, przyjacielski, mający wiele pomysłów 🙂 czasem nieśmiały a czasem szalony, bardzo lubię sport :). Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Uwielbiam pomagać ludziom w ich problemach i je rozwiązywać.
Co cię skłoniło do napisania podania?:Bardzo lubię pisać oraz komentować różne posty oczywiście w pozytywny sposób nigdy nie poniżam. Oraz staram się zachęcać inne osoby do robienia tego, co lubą robić.
Dlaczego ty?:Chciałem pomóc w rozwoju forum oraz w przygotowywaniu jakiś ciekawych tematów.
Pisałeś już kiedyś artykuły/robiłeś wywiady?:Byłem już kiedyś redaktorem na jednej z sieci serwerów, ale zrezygnowałem, ponieważ zaczęła się wytwarzać nieprzyjemna atmosfera bylem tam redaktorem około pół roku. Chcę do tego powrócić, bo tęsknię za tym. 😞 Chciałbym zacząć wszystko od nowa. 🙂 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:2godz około zależy od tego, czy ludzie coś piszą i czy mam czas. Czytam i pisze komętuje jak mi się spodobają posty, nigdy nie krytykuje innych osób.
Ortografia [1/10]:[7/10]
Link do minimum 3 prac: Pisałem różne wywiady np.: o tym, jak kiedyś na ulicy spotkałem Jarka Pashe i co mi powiedział i jak przebiegała nasza rozmowa. Myślę, że na naszym forum bym pisał również ciekawe sytuację i komentował różne wydarzenia. Oraz typował wyniki e-sportowe i sportowe

  • Lubię to! 2
  • Kocham to! 2

vvvvvvvvvvvvvvv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+podanie

+chęci

+wiek

+przyda się większy ruch w  kąciku Typera oraz więcej dodawanych zawartości

- popraw aktywność na forum

Jestem za okresem próbnym.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...