Skocz do zawartości

[Przyjęte] Podanie na stanowisko Typera


Bozydar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: David 
Wiek: 18
Opisz swoją osobę: Jestem osobą z poczuciem humoru, staram się by każda osoba przybywająca w moim towarzystwie  bawiła się  oraz czuła dobrze. Wyprowadzić mnie z równowagi jest ciężko, trzeba mieć go tego naprawdę niezły tupet. 
Jaką dyscypliną sportową chciałbyś się zająć?: Żadna dziecina  nie jest dla mnie przeszkodą. Odpowiedź końcowa: Zajmę się każdą dyscypliną , a raczej się postaram by tak było.
Masz jakieś doświadczenie na stanowisku typera, betujesz mecze?: Na poprzedniej sieci * nie napiszę  na jakiej, ponieważ nie mam zamiaru reklamować* zajmowałem się tym i mam spore doświadczenie i wiem o co biega w tym temacie. Betować.. nie betowałem ale wydaje mi się, że kiedyś przyjdzie na to czas.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  Powyżej 5 godzin ( można zerknąć na TOP spędzonego czasu)
Przekonaj nas do siebie [Dłuższa wypowiedź]: Z racji iż do tej pory w kąciku Typera nie  zauważyłem zbytnio osób, które ogarniają temat jaki ma być zamieszczany i regularność jest za przeproszeniem na najniższym poziomie. Odstawiam temat tego co mnie najbardziej denerwuję i przechodzę do rzeczy. Jestem w stanie zamieszać 2 posty dziennie z obszerną zawartością z różnych dziedzin sportu. Sport to przede wszystkim dziedzina, którą pasjonuję się od dziecka. Chcę dać przykład  młodszym kolegom i naprowadzić ich umysły jak powinny wyglądać Typowania meczy. Chcę rozruszać aktywność forum dzięki czemu więcej osób będzie się udzielało i z przyjemnością również zaglądała na ciekawe informacje , typowania  meczy itd.
Kontakt: Instagram , Facebook , Steam , Form, Whatsup, Discord , Teamspeak ,

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ doświadczenie

+ podanie

+ akrywność

+ checi których nie brakuje

+ pomoc wszystkim innym dotychczasowym typerom

+ sumienne wywiazywanie się z innych obowiazkow na forum 

Zdecydowanie na : TAK.

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...